Sporta federācijas aicina atjaunot sporta nodarbības iekštelpās un sacensības ārtelpās

Latvijas-Igaunijas basketbola līga. "VEF Rīga" - BK "Ogre"

Latvijas futbola Virslīga. FK "Ventspils" - "RFS"

«Spartaks» svin pirmo uzvaru; RFS un FK «Ventspils» tiek pie pirmā punkta šosezon

Latvijas futbola virslīgas otrajā kārtā sestdien divas spēles. RFS tikšanās ar FK “Ventspils” noslēdzās ar neizšķirtu 1:1. Savukārt Jūrmalas "Spartaks" sestien svinēja sezonas pirmo uzvaru.

Mačā starp “Ventspili” un RFS spēles rezultāts tika atklāts vien 70. minūtē, kad vadībā izvirzījās RFS, pateicoties spēlētāja Darko Lemajiča centieniem. Tiesa gan, protokolā vārtu guvums ierakstīts “Ventspils” kapteiņa Abdula Gafara Mamā kontā. Taču 79. minūtē Dmitrijas Litvinskis panāca 1:1. Ar šādu rezultātu duelis arī noslēdzās, ļaujot abām komandām tikt pie pirmā punkta šajā sezonā.

Otrās kārts futbola kaislības noslēdzās sestdien Tukumā, kur spēkiem mērojās FK "Spartaks" un FK "Metta". Šī tikšanās noslēdzās ar 1:0, ļaujot sezonas pirmo uzvaru svinēt "Spartakam". Vienīgos vārtus šajā duelī guva no "Liepājas" rindām atnākušais leģionārs Ričards Emeka Fraidejs.

Pēc divām aizvadītām kārtām līderpozīcijās ir divas uzvaras guvusī čempionvienība "Riga FC", kam ar četriem punktiem seko "Valmiera FC" un "BFC Daugavpils". Trīs punkti FK "Liepāja" un "Spartaka" rēķinā, pa vienam RFS un FK "Ventspils", bet "Mettai"vēl pie punktiem šosezon nav izdevies tikt.