Spānijas futbolistiem samocīta uzvara pār Tunisiju, Serbija sagrauj Bolīviju

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 5 gadiem un 11 mēnešiem.

Gatavojoties Pasaules kausa izcīņai futbolā, kas jau šonedēļ sāksies Krievijā, draudzības spēli Krasnodarā sestdien aizvadījušas Spānija un Tunisija, un šo maču klātienē vēroja 33 tūkstoši skatītāju.

Draudzības spēlē ar 1:0 uzvaru svinēja Spānijas valstsvienība. Šajā spēlē vienīgos vārtus guva Iago Aspass.

Tikmēr Zviedrijas un Peru futbolisti Gēteborgā draudzības spēlē samierinājās ar bezvārtu neizšķirtu.

Spēkus pirms čempionāta izmēģināja arī viena no favorītēm – Francijas izlase, tiekoties ar ASV izlasi, kas gan Pasaules kausa izcīņai nav kvalificējusies. Spēle noslēdzās ar rezultātu 1:1. Zīmīgi, ka spēles rezultātu atklāja amerikāņi, Džulianam Grīnam gūstot vārtus. Francūži atspēlējās vien 78. minūtē, kad savu iespēju nelaida garām Kilians Mbappe.

Austrālijas izlase ar 2:1 uzvarēja Ungārijas valstsvienību. Rezultātu atklāja Danjels Arzani. Šī spēle būtu noslēgusies neizšķirti, ja vien Ungārijas izlases spēlētājs Trents Seinsbērijs kompensācijas laikā netīšām neiesistu bumbu savos vārtos.

Kaimiņi igauņi izmēģināja spēkus pārbaudes spēlē pret Maroku, piekāpjoties ar rezultātu 1:3. Marokas futbolisti jau pirmajā puslaikā pārliecinoši izvirzījās vadībā, ar vārtu guvumiem izceļoties Junesam Behlandam un Hakinam Zijeham, bet otrā periodā vidusdaļā Munirs al Hadadi panāca jau 3:0. Goda vārtus Igaunijai guva Atss Purie.

Serbijas valstsvienība spīdoši ar 5:1 apspēlēja Bolīviju, trīs vārtus šajā uzvarā gūstot Aleksandram Mitrovičam.

Pasaules kausa izcīņā Krievijā 32 valstu izlases 64 finālturnīra spēlēs cīnīsies par čempionu titulu. Spēles notiks no 14.jūnija līdz 15.jūlijam, un tās visas varēs redzēt LTV7 un lsm.lv.