Kas jāmaina Latvijas sportā? - Handbols cīnās ar stagnāciju un iekšējām nesaskaņām

LBL. "VEF Rīga" - BK "Ventspils". Mārcis Vītols

Latvijas futbola Virslīga. "Riga FC" - FK "Liepāja"

«Riga» FC un «Valmieras» futbolisti uzvar virslīgas spēlēs

Pirmā trijnieka komandas "Valmiera" FC un "Riga" FC svētdien uzvarēja futbola virslīgas spēlēs, liecina rīkotāju informācija.

Pašreizējie čempioni "Riga" FC ar 4:1 mājās pārspēja FK "Liepāja" futbolistus. Pa diviem vārtiem uzvarētājiem guva līgas rezultatīvākais spēlētājs Stefans Miloševičs un Mikaels Soisalo.

Spēle sākās ar rīdzinieku uzbrukumiem, un nebija ilgi jāgaida, kad pēc stūra sitiena Miloševičs ar galvu guva pirmos vārtus. Puslaika vidū Soisalo no vārtu priekšas mājinieku pārsvaru dubultoja. Sekoja atslābums un "Liepājas" futbolists Hogans Ukpa Efiongs vienus vārtus atguva. Pavisam drīz Dāvis Ikaunieks arī varēja panākt neizšķirtu, tomēr pārsita bumbu pāri vārtiem.

Sekoja rīdzinieku atbilde – negaidīts Soisalo tālsitiens, un rezultāts kļuva 3:1. Pēc tik vētrainām 45 minūtēm otrajā puslaikā spēle nomierinājās un izdevību bija krietni mazāk. Ar bīstamu soda sitienu atzīmējās liepājnieks Artūrs Karašausks, kā arī rīdzinieku snaiperis Miloševičs, kurš aizsita garām vārtiem. Savu Miloševičs tomēr panāca spēles beigās, kad ceturto reizi raidīja bumbu "Liepājas" vārtos.

"Riga" FC pussargs Vladimirs Kamešs pēc uzvaras intervijā Latvijas Televīzijai pastāstīja, ka komanda ir labā fiziskā formā un ir atradusi savu spēli, lai ar jauniem spēkiem tiektos gūt uzvaras.

Savukārt Valmieras komandai divi otrajā puslaikā gūti vārti nodrošināja trīs punktus spēlē pret Jūrmalas "Noah". Uzvarētājiem ar 2:0 uzvarētajā spēlē izcēlās Džibrils Gieje un Ibrahims Sovs.

Dienas pēdējā spēlē FK "Metta" izcīnīja sezonā pirmo uzvaru, ar 2:0 pārspējot Jūrmalas "Spartaku". Abus vārtus guva Junusa Muritala.

Turnīra tabulas galvgalī ar 20 punktiem vadībā ir "Valmiera" FC, kam vienu punktu zaudē "Riga" FC. Trešo vietu ar spēli rezervē un 17 punktiem ieņem RFS, kas pirmdien uzņems FK "Ventspils" futbolistus.

Virslīgā sezonu sāka astoņas komandas, kam sestajā kārtā pievienojās Jūrmalas "Noah". Dienu pirms virslīgas sezonas sākuma "Noah" atņēma licenci, bet klubs vērsās Sporta arbitrāžas tiesā, kur līdz lēmuma pieņemšanai strīdā noteica pagaidu regulējumu, kas ļauj komandai spēlēt virslīgā.

Līdz sezonas noslēgumam virslīgā paredzēts izspēlēt četru apļu turnīru.