RFS futbolistes sieviešu Čempionu līgas kvalifikāciju sāk ar 11 vārtu sagrāvi

Smagu zaudējumu sieviešu Čempionu līgas kvalifikācijas turnīra startā sestdien Rīgā piedzīvoja Rīgas Futbola skolas (RFS) komanda, kas ar 0:11 piekāpās Turcijas "Konak Belediyespor", informēja organizatori. Grupā Latvijas čempionēm līdz ceturtdienai vēl atlikušas divas spēles pret Baltkrievijas un Šveices klubiem.

Turcijas kluba futbolistes jau pirmajā puslaikā "Arkādijas" stadionā ieguva graujošu deviņu vārtu pārsvaru un arī pēc pārtraukuma neļāva pretiniecēm iesist vismaz prestiža vārtus.

Treneres Karīnas Šakurovas vadītās RFS futbolistes nākamās spēles aizvadīs pirmdien pret Šveices FC "Zurich Frauen" un ceturtdien pret FC "Minsk".

Izslēgšanas turnīrā iekļūs astoņu kvalifikācijas grupu uzvarētājas un divas labākās otrās vietas ieguvējas. Izslēgšanas turnīrs sāksies ar 1/16 finālu, kur cīņā iesaistīsies arī izliktās spēcīgākās komandas.