Sadaļas Sadaļas

Sporta ziņas

Antidopings

Sporta ziņas

Juris Savickis par «Dinamo Rīga» nākotni

Jaunumi Latvijas futbolā

Latvijas Futbola federācija tik drīz prezidentu neievēlēs - organizācijas kongresu atliek

Latvijas Futbola federācijas (LFF) valde piektdien nolēma uz nenoteiktu laiku atlikt 24.aprīlī paredzēto LFF kongresu, kurā plānotas federācijas prezidenta un citu amatpersonu vēlēšanas, informēja LFF. Federācija kongresa organizēšanas iespējas vērtēs pēc valstī noteiktās ārkārtējās situācijas attīstības, paralēli turpinot izskatīt, vai to varētu sarīkot citā laikā un attālinātā formā.

Kongresa pārcelšanas dēļ LFF valde nolēma uz nenoteiktu laiku pagarināt iepriekš noslēgto darba līgumu ar LFF ģenerālsekretāru Edgaru Pukinsku, lai nodrošinātu nepārtrauktu administrācijas darbību. Darba līgums ar Pukinsku būs spēkā ne ilgāk kā 15 dienas pēc 2020. gada vēlēšanu kongresa norises dienas.

Pukins intervijā Latvijas Televīzijai pauda cerību, ka kongresu izdosies sarīkot ne vēlāk kā jūnijā. Ja tas tomēr neizdosies, aktīvāk tiks meklēti risinājumi attālināta kongresa sarīkošanai.

Termiņi vēlēšanu dalībnieku izvērtēšanai un apstiprināšanai palika nemainīgi, tādējādi uz LFF prezidenta amatu varētu pretendēt Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) prezidents Vadims Ļašenko un iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens ("KPV LV"). Ļašenko amatam virzījuši 103 no 137 LFF biedriem.

LFF kongresā arī jāvēlē viceprezidents, valdes un juridisko institūciju locekļi. Pēc LFF statūtiem, federācijas valde un juridiskās institūcijas turpinās darbu pašreizējā sastāvā līdz kongresa norisei.

Federācijas valde arī iepazinās ar informāciju, ka atsevišķi LFF biedri ir organizējuši privātas treniņu aktivitātes ar spēlētāju dalību, neskatoties uz valstī izsludināto ārkārtējo situāciju un noteiktajiem ierobežojumiem. Aculiecinieki dokumentējuši, ka laukumā pie 2. pamatskolas 28.marta pēcpusdienā notikusi spēle. FK "Ventspils" pārstāvji gan uzsver, ka tā bijusi treniņa sastāvdaļa un iesaistīto skaits nav pārsniedzis 50 cilvēkus. Neoficiāla informācija liecina, ka "Ventspils" pamatsastāvs tikās ar kluba otro jeb jauniešu komandu.

Pukinsks atzina, ka juridiski, iespējams, FK "Ventspils" noteikumus nav pārkāpis, tomēr atgādināja, ka valstī noteikto ierobežojumu dēļ LFF ir aicinājusi visus biedrus neaizvadīt kopīgus treniņus. LFF valde atkārtoti stingri rekomendēja visiem saviem biedriem ievērot valstī ārkārtējās situācijas laikā noteiktos ierobežojumus un rekomendācijas. Ja būs atkārtoti pārkāpumi, varētu sekot soda sankcijas, piebilda Pukinsks.

LFF valde arī izskatīja atbalsta iespējas federācijas biedriem Covid-19 krīzes radīto seko mazināšanai un nolēma izveidot darba grupu konsultācijām par federācijas un valsts piedāvātajiem atbalsta mehānismiem. Visu attiecīgo informāciju LFF izvietots savā mājaslapā.

Pērn oktobrī LFF prezidenta amatu zaudēja Kaspars Gorkšs. Līdz LFF kongresam organizācija strādā bez prezidenta.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt