Futbola valstsvienībai bezvārtu neizšķirts pārbaudes spēlē Slovākijā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem un 1 mēneša.

Latvijas futbola valstsvienība sezonā pirmo pārbaudes spēli piektdien viesos Trnavā aizvadīja neizšķirti 0:0 pret mājiniekiem slovākiem, liecina organizatoru informācija. Bīstamu situāciju pie vārtiem spēlē nebija daudz, taču vēl jo mazāk izredžu tikt pie vārtu guvuma bija Latvijas futbolistiem.

Pirmajā puslaikā vairāk uzbruka Slovākijas izlase, taču precīzu sitienu pa vārtiem pietrūka arī laukuma saimniekiem. Latvijas izlases vārtos laiskoties nevarēja Andris Vaņins, tomēr nedaudzajās bīstamākajās epizodēs viņš nospēlēja pārliecinoši. Otrajā puslaikā laukuma saimnieku spiediens pieauga, tomēr Vaņina vārtiem tiešu draudu bija maz.

Pamatsastāvā Latvijas izlasei laukumā devās valstsvienības debitants Roberts Savaļnieks, taču uzbrukumā viesi bīstamas situācijas radīja reti. Otrajā puslaikā Latvijas izlasei vairāk bija jārūpējas par savu vārtu drošību, tomēr komanda aizsardzībā nospēlēja pietiekami pārliecinoši, lai neļautu mājiniekiem atklāt rezultātu.

Jau 13 spēles pēc kārtas Latvija futbola izlase nav guvusi uzvaru.

Otrdien Latvijas izlase aizvadīs nākamo pārbaudes spēli, viesos tiekoties ar Gibraltāru. Slovākijas valstsvienības spēku apliecina fakts, ka komanda šovasar Francijā spēlēs Eiropas čempionāta finālturnīrā.