FK «Ventspils» futbolisti un Jūrmalas «Spartaks» pievienojas Latvijas kausa pusfinālistiem

FK "Ventspils" un Jūrmalas "Spartaks" pēc svētdien ceturtdaļfinālos gūtajām uzvarām iekļuva Latvijas kausa izcīņas pusfinālā, kur abi futbola klubi tiksies savstarpējā cīņā, liecina organizatoru informācija.

Jūrmalas "Spartaks" pretinieku laukumā ar 5:0 pārspēja FK "Ogre" futbolistus. Rezultatīvi uzvarētājiem pirmajā puslaikā bija Elvis Stuglis un Raivis Vītolnieks, bet pēc pārtraukuma "Spartaka" uzvaru nostiprināja Abdultaofiks Ahmeds, Ingus Šlampe un Frančesko Vivakva.

Savukārt virslīgas čempioni FK "Ventspils" ar 3:0 mājās pieveica BFC "Daugavpils" vienību. Pa vieniem vārtiem katrā puslaikā guva Ģirts Karlsons, savukārt viens precīzs sitiens piecas minūtes pēc otrā puslaika sākuma bija Alana Siņeļņikova rēķinā.

Jau vēstīts, ka sestdien ceturtdaļfināla barjeru pārvarēja FK "Liepāja", kas ar 2:1 uzvarēja "Skonto" futbolistus.

Bez spēles pusfinālā iekļuva pašreizējie kausa īpašnieki FK "Jelgava", jo ieplānotie viņu pretinieki Rīgas "Daugava" noteiktajā laikā nepieteicās Latvijas čempionātam 2.līgā un līdz ar to palika bez tiesībām piedalīties Latvijas kausa izcīņā. Cīņā par vietu finālā FK "Jelgava" uzņems Liepājas klubu.

Latvijas kausa pusfināli notiks 25. un 26. aprīlī, savukārt fināls paredzēts 20.maijā pagaidām vēl nenosauktā stadionā.