FK «Jelgava» kompensācijas laika pēdējā minūtē izrauj neizķširtu spēlē pret «Riga»

Lai gan saulīte spēja nedaudz izkausēt sniega kārtu, tomēr pamatīgi ziemīgos apstākļos svētdien Kauguru vidusskolas stadionā Latvijas "SynotTip" futbola virslīgas otrās kārtas spēlē turnīra jaunpienācēja FC “Riga” nospēlēja neizšķirti ar “Jelgavas” futbolistiem 1:1.

Spēles pirmais puslaiks pagāja bez vārtu guvuma. Tikai spēles 78. minūtē rezultāts uz tablo mainījās, pateicoties “Riga” spēlētājam japānim Josuke Saito. Tikai spēles kompensācijas laika pēdējā minūtē “Jelgava” spēja atspēlēties – precīzs bija Daniils Turkovs.

Arī Kurzemes derbijā svētdien čempionu vienība “Liepāja” svētdien spēja izraut neizšķirtu 2:2 spēlē pret “Ventspili”. 21. minūtē Eduards Tīdenbergs izvirzīja vadībā ventspilniekus, viņš arī otro vārtu autors. Lai arī liepājnieki palika iedzinēju lomā, tomēr Oskara Kļavas divu vārtu guvumu ļāva spēli pabeigt ar neizšķirtu rezultātu.

Pēc otrās kārtas kopvērtējumā virslīgas līderis ar sešiem punktiem ir Jūrmalas “Spartaks”. Otrajā pozīcijā šobrīd ierindojas “Jelgava” ar četriem punktiem, bet trīs punkti ir “Metta”/ Latvijas Universitāte un "Rīgas Futbola skola" kontā. Divi punkti ir ventspilniekiem un futbola klubam “Riga”, savukārt čempioniem “Liepājai” pagaidām tikai viens punkts. Šobrīd bez punktiem palikusi tikai “Daugavpils”.