«Barcelona» futbolisti uzvar Mančestrā un pietuvojas Čempionu līgas ceturtdaļfinālam

Čempionu līgas izslēgšanas turnīru ar viesos gūtu uzvaru otrdien sāka Spānijas klubs "Barcelona", kas Anglijā ar 2:1 uzveica "Manchester City" futbolistus pirmajā astotdaļfināla spēlē. Uzvaru izcīnīja arī Turīnas "Juventus", Itālijā ar 2:1 pieveicot Dortmundes "Borussia" no Vācijas, liecina rīkotāju informācija.

Abus vārtus Mančestrā uzvarētājiem spēles pirmajā pusstundā guva Luiss Suaress, bet laukuma saimniekiem otrā puslaika vidū precīzs bija Serhio Aguero. "Manchester City" izredzes panākt izlīdzinājumu krasi saruka pēc aizsarga Gēla Klišī noraidījuma par otro brīdinājumu 74.minūtē.

Iespēja praktiski izšķirt dueļa iznākumu par labu "Barcelona" jau pirmajā spēlē bija Lionelam Mesi, taču pēdējās sekundēs viņa izpildīto 11 metru soda sitienu atvairīja vārtsargs Džo Hārts, bet pēc argentīnieša atkārtota sitiena ar galvu bumba lidoja garām vārtiem. Atbildes spēle notiks 18.martā.

Savukārt Turīnā visi vārti tika gūti pirmajā puslaikā. Mājiniekiem rezultātu atklāja Karloss Tevess, Vācijas komandai izlīdzinājumu panāca Marko Reuss, bet uzvaras vērts "Juventus" bija Alvaro Moratas precīzais sitiens.

Astotdaļfinālu turpinājumā trešdien pirmās spēles aizvadīs Londonas "Arsenal" mājās pret Francijas "Monaco", kā arī Lēverkūzenes "Bayer" Vācijā uzņems Madrides "Atletico" futbolistus.