ASV futbolistes spraigā spēlē izcīna ceļazīmi uz Pasaules kausa finālu. Spilgākās epizodes

Spraigā un aizraujošā spēlē otrdien ASV futbolistes ar 2:1 uzvarēja Anglijas izlasi, iekļūstot Pasaules kausa finālturnīra finālā. ASV pretiniece cīņā par vērtīgo trofeju noskaidrosies trešdien.

Jau no paša spēles sākuma amerikānietes veidoja bīstamus uzbrukumus, un jau desmitajā minūtē tika atklāts spēles rezultāts - vārtus guva Kristena Presa.

ASV atklāj rezultātu

Pilnīgi negaidīti anglietēm gan visai drīz izdevās izlīdzināt rezultātu - precīza bija Ellena Vaita. Turklāt izmantota bija praktiski pirmā Anglijas iespēja šajā spēlē.

Vaita izlīdzina rezultātu

31. minūtē lielisku dzimšanas dienu sev un ASV izlasei pasniedza Aleksa Morgana, izvirzot savu komandu vadībā.

Morgana savā dzimšanas dienā gūst vārtus

Otrā puslaika viducī Vaita raidīja bumbu ASV vārtos, taču tiesneši fiksēja aizmuguri, un šis vārtu guvums netika ieskaitīts.

Neieskaita Anglijas vārtu guvumu

Par Vaitas kavēšanu, ejot uzbrukumā, tika nozīmēts 11 metru soda sitiens, kuru izpildīja Stefa Hautone, taču ASV vārtsardze meistarīgi glāba savu komandu no rezultāta izlīdzināšanas.

Hautone nerealizē 11 metru soda sitienu

Anglijas sieviešu izlase ceturtdaļfinālā pārliecinoši ar 3:0 uzvarēja Norvēģijas futbolistes, savukārt ASV ar 2:1 bija pārākas pār Francijas dāmām.

Jau trešdien otrs turnīra pusfināls, kurā tiksies Nīderlande un Zviedrija. Arī šī mača tiešraide LTV7 un REPLAY.lv.