Dortmundes «Borussia» futbolisti mājās uzvar Čempionu līgas pusfināla pirmajā spēlē

Dortmundes "Borussia" futbolisti trešdien svinēja uzvaru pirmajā UEFA Čempionu līgas pusfināla mačā. "Borussia" savā laukumā ar 1:0 (1:0) pārspēja Parīzes "Saint-Germain" (PSG).

Dortmundes vienība izvirzījās vadībā 36.minūtē, kad pēc Niko Šloterbeka tālas piespēles Niklass Fillkrugs bija ātrāks par aizsargu un sita bumbu parīziešu vārtu apakšējā stūrī.

Īsi pēc otrā puslaika sākuma laba iespēja panākt neizšķirtu bija PSG, taču Kiliāns Mbapē trāpīja pa vārtu stabu. Arī puslaika turpinājumā Parīzes vienībai netrūka iespēju izlīdzināt rezultātu, tomēr visi mēģinājumi raidīt bumbu mājinieku vārtos bija neveiksmīgi.

Atbildes spēle Parīzē paredzēta 7.maijā.

Jau ziņots, ka otrdien otrā pusfinālā Minhenes "Bayern" un Madrides "Real" spēlēja neizšķirti, mačam noslēdzoties ar 2:2.

Čempionu līgas pamatturnīrā spēlēja 32 komandas. Katras apakšgrupas divas labākās komandas iekļuva astotdaļfinālā, bet trešo pozīciju ieguvējas sezonu turpināja UEFA Eiropas līgas izslēgšanas turnīrā.

Fināls 2024.gada 1.jūnijā notiks Vemblija stadionā Londonā.

Pagājušajā sezonā par Čempionu līgas uzvarētājiem kļuva Mančestras "City", kas Stambulā ar 1:0 pārspēja Itālijas klubu Milānas "Inter", pirmo reizi uzvarot šajās sacensībās.