Krista Puisīte trešo reizi sezonā uzvar NCAA golfa turnīrā un sasniedz augstskolas rekordu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 11 gadiem.

Teksasas valsts universitātes komandas golfere Krista Puisīte otrdien izcīnīja pirmo vietu ASV studentu sporta (NCAA) turnīrā un sasniedza augstskolas rekordu, jo sezonā uzvarēja jau trešo reizi, liecina rīkotāju informācija.

Uzvaru "Challenge at Onion Creek" turnīrā Krista Puisīte Teksasā nodrošināja ar triju kārtu summā veiktiem 210 sitieniem jeb teorētiski nepieciešamo normu (PAR). Pirmo vietu Krista Puisīte 68 dalībnieču konkurencē dalīja ar Hanu Vu no Gonzagas augstskolas.

Pirmās divas sacensību kārtas risinājās vienā dienā, kad Krista Puisīte izvirzījās līderpozīcijās. Viņas rezultāts bija 68 un 70 sitieni jeb -2 zem PAR. Sacensību pēdējā dienā golferes izspēlēja vēl vienu kārtu jeb 18 bedrītes, kuras Latvijas golfere izspēlēja ar +2 virs PAR. Līdz šim vienīgo reizi Teksasas valsts universitātes golfa programmas vēsturē trīs uzvaras vienā sezonā izcīnīja Ešlija Kellija 2003./2004.gadā.

Uzvarētājas jaunākā māsa Māra Puisīte ar 213 sitieniem ieguva 5.vietu, kas ir viņas labākais rezultāts sezonā. Māsu pārstāvētā Teksasas valsts universitāte komandu vērtējumā ieņēma 2.vietu – trīs sitienus pēc uzvarētājām Gonzagas augstskolas golferēm.

Marta beigās publicētajā NCAA rangā Krista Puisīte ir 31.vietā.

Sezonu Teksasas valsts universitātes komanda turpinās 23.aprīlī, kad Arizonā sāksies NCAA Rietumu konferences čempionāts.

Pirmo uzvaru šosezon Krista Puisīte izcīnīja septembrī "Mary Fossum Invitational", bet marta vidū viņa palika nepārspēta arī "MountainView Collegiate" turnīrā. Septembrī Krista Puisīte bija valstsvienības līdere pasaules amatieru komandu čempionātā Turcijā, kur Latvijas sieviešu komanda ieguva 21.vietu un pakāpās iepriekš nepieredzēti augstu.