Bendika olimpiskās Phjončhanas trases iemēģināšanu sāk ar 56. vietu 7,5 kilometru sprintā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 7 gadiem un 3 mēnešiem.

2018. gada olimpiskajā Phjončhanas trasē Dienvidkorejā notiekošajā Pasaules posmā biatlonā Latvijas pārstāve Baiba Bendika 7,5 kilometru sprintā ieguva 56. vietu, kvalificējoties sestdien gaidāmajam startam iedzīšanas distancē, liecina organizatoru informācija.

Pirmajā šaušanā Baiba bija precīza, otrajā pieļāva divas kļūdas. Viņa finišēja 23 minūtēs un 31,7 sekundēs, zaudējot sacensību uzvarētājai divas minūtes un 48 sekundes.

Par uzvarētāju kļuva vāciete Laura Dālmeiere, otrajā vietā ierindojās norvēģiete Tirila Ekhofa, bet trešajā vietā palika Francijas biatloniste Anaisa Ševaljē. Visas trīs labākās biatlonistes ugunslīnijās šāva bez kļūdām.

Šobrīd Pasaules kausa kopvērtējuma līdere ir Dālmeiere ar 936 punktiem, otrajā vietā čehiete Gabriela Koukalova ar 877 punktiem, bet trešajā somiete Kaisa Mekereinena ar 819 punktiem. Bendika ar 35 punktiem kopvērtējumā ir 70. pozīcijā.

Piektdien notiks sacensības desmit kilometru sprintā vīriem, kur dalību ņems Latvijas šobrīd labākais biatlonists Andrejs Rastorgujevs, Aleksandrs Patrijuks, Daumants Lūsa, kā arī 46 gadu slieksni sasniegušais Ilmārs Bricis. Sestdien paredzēta iedzīšana, savukārt svētdien - stafetes.