«VEF Rīga» savā laukumā piedzīvo kārtējo zaudējumu VTB līgā

Latvijas basketbola vienība „VEF Rīga” pirmdien savā laukumā ar 71:93 piekāpās Kazahstānas vienībai „Astana”, piedzīvojot kārtējo zaudējumu VTB vienotās līgas ietvaros, liecina organizatoru informācija.

Mājiniekiem trāpīgākie ar 15 punktiem bija Stīvs Zaks un Andrejs Gražulis. Abi spēlētāji katrs arī iekrāja pa astoņām atlēkušajām bumbām.

Maču labāk iesāka mājinieki, esot vadībā teju visas pirmās desmit minūtes, tomēr, pirmajam nogrieznim beidzoties, vadībā jau bija viesi. Neilgi pirms puslaika pārtraukuma izteikts izrāviens padevās „Astanas” klubam, mača viduspunktā esot vadībā ar 17 punktu pārsvaru.

Trešajā ceturtdaļā mājinieki pārsvaru deldēja, pēdējās ceturtdaļas ievadā starpību samazinot līdz viena uzbrukuma tiesai. Atlikušajā laikā izteikti dominēja Kazahstānas vienība, droši tiekot pie panākuma.

Astoņās spēlēs „VEF Rīga” uzvarējusi tikai vienā mačā, ieņemot pēdējo 14. vietu VTB līgas tabulā.