«VEF Rīga» Samarā pārliecinoši uzvar Bērziņa «Krasnije Kriļja» vienību VTB līgas spēlē

"VEF Rīga" svētdien izbraukumā Krievijā ar 87:46 pārliecinoši uzvarēja sava bijušā basketbolista Kaspara Bērziņa pārstāvēto Samaras "Krasnije Kriļja" VTB vienotās līgas spēlē, liecina organizatoru informācija. Uzvara uzlaboja Latvijas vicečempionu izredzes cīņā par iekļūšanu izslēgšanas turnīrā.

Jānis Timma bija uzvarētāju līderis ar 19 punktiem, Roberts Loverijs pievienoja 17 punktus, savukārt Anžejs Pasečņiks nodrošināja 15 punktus. Turklāt traumas dēļ rīdzinieku sastāvā arvien nebija ierastā rezultativitātes līdera Džeralda Robinsona. Laukuma saimniekiem rezultatīvākais ar 10 punktiem bija Jevgēņijs Fidijs, savukārt Bērziņš samariešiem iekrāja septiņus punktus un izcīnīja 10 atlēkušās bumbas.

Labs sniegums aizsardzībā "VEF Rīgai" palīdzēja nostiprināties vadībā pirmajā ceturtdaļā, ko Latvijas klubs noslēdza ar 10 punktu pārsvaru (19:9). Viesi turpināja audzēt pārsvaru un divas minūtes pirms puslaika beigām Artūra Strēlnieka trāpīts trīspunktu metiens nodrošināja vadību jau ar 20 punktiem (40:20).

"Krasnije Kriļja" nespēja ko mainīt arī trešajā ceturksnī, un Timmas trīspunktnieks divas minūtes pirms pēdējā pārtraukuma liecināja, ka cīņas iznākums praktiski ir izšķirts, jo pārsvars sasniedza 29 punktus (60:31). Pēdējā ceturtdaļā laukumā jau ritēja mierīgāks basketbols, jo abām komandām iznākums bija skaidrs.

"VEF Rīgai" turnīra tabulā ir deviņas uzvaras 21 spēlē, kas ļāva panākt 8.vietas īpašniekus Volgogradas "Krasnij Oktjabr". VTB līgas regulārajā sezonā 16 klubi izspēlē divu apļu turnīru, pēc kura astoņas labākās komandas iekļūs izslēgšanas turnīrā. Līdz regulārās sezonas beigām "VEF Rīgai" turnīrā atlicis aizvadīt deviņas spēles.