«VEF Rīga» ar uzvaru Tallinā turpina Eiropas kausa izcīņu

"VEF Rīgas" basketbolisti trešdien Tallinā ar 67:62 pārspēja vietējo "Kalev/Cramo" un izcīnīja otro uzvaru divās spēlēs Eiropas kausa grupu kārtā, liecina Latvijas čempionvienības informācija.

Cīņā pret Latvijas basketbolista Armanda Šķēles pārstāvēto Igaunijas klubu uzvarētājiem rezultatīvākais bija 14 punktus guvušais Kristaps Janičenoks, bet pa 11 punktiem iekrāja Kenans Bajramovičs un Toms Delininkaitis. Turnīrā otro zaudējumu cietušajam "Kalev/Cramo" ar 16 punktiem izcēlās Bamba Fals, savukārt Šķēle nodrošināja deviņus punktus.

"VEF Rīga" cīņas sākumā izvirzījās vadībā un pēc Kenana Bajramoviča gūtā groza pirmās ceturtdaļas vidū panāca sešu punktu pārsvaru (15:9). Aktīvs Latvijas čempionvienības sastāvā bija Deriks Nikss, ar kuru "VEF Rīga" vēl uz divām nedēļām pagarināja pārbaudes laika līgumu. Nikss pirmajā puslaikā bija rezultatīvākais ar astoņiem punktiem un izcīnītām deviņām atlēkušajām bumbām.

Lai gan Šķēle pēc otrajā ceturtdaļā spēlētām trīsarpus minūtēm panāca izlīdzinājumu 21:21, otrā puslaika sākumā "VEF Rīgas" pārsvars sasniedza četrus punktu (30:26). Pēdējo ceturtdaļu "VEF Rīga" sāka ar minimālu viena punkta pārsvaru 48:47, taču cīņas turpinājumā spēja nosargāt uzvaru.

Arī nākamo spēli "VEF Rīga" aizvadīs Eiropas kausa izcīņā, kad 30.oktobrī "Arēnā Rīga" uzņems Izraēlas klubu Haifas "Maccabi". Eiropas kausa izcīņā pirmo grupu kārtu "VEF Rīga" sāka ar uzvaru mājās pār Maķedonijas komandu Skopjes MZT, bet turnīra turpinājumā spēlēs arī pret Krievijas klubu Kazaņas "Unics" un Turcijas "Banvit". Ar katru komandu "VEF Rīga" līdz 18.decembrim cīnīsies savā laukumā un viesos. Otrajā grupu kārtā tiks grupas trīs labākās komandas.