«Spurs» izsēj pārsvaru un piekāpjas «Warriors» arī otrajā «play off» spēlē

Dāvja Bertāna pārstāvētā Sanantonio “Spurs” nespēja nosargāt pirmajā puslaikā iekrāto punktu pārsvaru un pirmdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas turnīra otrajā spēlē ar 101:116 piekāpās Goldensteitas “Warriors”, liecina organizatoru informācija. Līdz ar to sērijā līdz četrām uzvarām “Spurs” ir zaudētājos ar 0-2.

Pirmajās divās ceturtdaļās “Spurs” pārliecinoši izvirzījās vadībā (25:23, 28:24), taču trešajā trešdaļā pērnās sezonas čempionvienība parādīja atzīstamu sniegumu (22:33), izvirzoties vadībā, bet noslēdzošajā spēles daļā “Spurs” vairs nespēja nopietni pretoties (26:36).

Bertāns šajā spēlē laukumā bija 25 minūtes, kuru laikā guva piecus punktus, realizējot vienu no sešiem tālmetieniem un divus no četriem soda metieniem. Dāvja rēķinā arī trīs atlēkušās bumbas un divas piezīmes.

Rezultatīvākais šajā spēlē “Spurs” sastāvā bija Lamarkuss Oldridžs ar 34 punktiem un 12 atlēkušajām bumbām, bet 21 pievienoja Petijs Milzs.

Savukārt “Warriors” sastāvā ar 32 punktiem izcēlās Kevins Durants, bet 31 pievienoja Klejs Tomsons.

Nākamo spēli “Spurs” un “Warriors” aizvadīs ceturtdien.

Jau ziņots, ka   “Spurs” vienība sestdien ar smagu sagrāvi sāka Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas turnīru, ar 92:113 piekāpjoties “Warriors”.

“Spurs” NBA regulārajā sezonā ar 47 uzvarām 82 spēlēs ierindojās NBA Rietumu konferences septītajā pozīcijā, kas izslēgšanas spēlēs uzreiz garantēja kā pretinieci spēcīgo otrās vietas ieguvēju regulārajā sezonā “Warriors”.

Sanantonio “Spurs” jau 21. sezonu pēc kārtas spēlē izslēgšanas spēlēs. Pērn “Spurs” un “Warriors” tikās Rietumu konferences finālsērijā, kur pārliecinoši uzvarēja “Warriors” – 4-0.