Porziņģis veicina «Mavericks» panākumu; Kuruca «Nets» pēdējā ceturtdaļā izlaiž uzvaru

Kristaps Porziņģis trešdien sameta 23 punktus, palīdzot Dalasas "Mavericks" ar 127:114 pārspēt Losandželosas "Clippers", izlīdzinot rezultātu sērijā, liecina Nacionālās Basketbola asociācijas informācija. Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuvis 1-1. Citā spēlē otro zaudējumu mača izskaņā piedzīvoja Rodiona Kuruca pārstāvētā Bruklinas "Nets".

(papildināts ar Porziņģa uzvaru)

Porziņģis savā otrajā spēlē laukumā pabija 36 minūtes (36:11). Viņš ne tikai guva 23 punktus, bet arī izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas un veica vienu bloku. Liepājnieks trāpīja trīs no četriem trejačiem un četrus no deviņiem metieniem no tuvākas distances. No soda līnijas viņš realizēja sešus no astoņiem metieniem.

Luka Dončičs uzvarētajiem sameta 28 punktus.

Losandželosas kluba labā 35 punktus sameta Kavai Lenards.

Nākamā spēle abām komandām paredzēta piektdien.

Tikmēr citā mačā lielāko daļu spēles gaitas Bruklinas "Nets" atradās vadībā pret pagājušā gada čempionvienību Toronto "Raptors", tomēr spēles izskaņā Kanādas klubs guva panākumu ar 104:99, sērijā līdz četrām uzvarām rezultātam kļūstot 2-0.

Kurucs "Nets" labā guva divus punktus un izcīnīja divas atlēkušās bumbas, kā arī vienreiz bloķēja pretinieku. Cēsnieks 15 minūtēs (15:41) izpildīja četrus metienus. Visi trīs tālmetieni bija nesekmīgi, taču vienīgais divpunktu metiens krita cauri tīkliņam.

Garets Templs Bruklinas labā sameta 21 punktu, 17 pievienoja Timotijs Luvavu-Kabaro, bet par punktu mazāk trāpīja Kariss Leverts.

Jau pirmajā ceturtdaļā Bruklina guva 14 punktu pārsvaru un vadībā atradās teju visu laiku līdz pēdējam ceturksnim. Ceturtās ceturtdaļas ievadā "Nets" bija vadībā ar sešu punktu pārsvaru, bet pāris minūšu laikā pērnā gada čempioni to pārvērta par astoņu punktu deficītu. Mača pēdējā minūtē "Nets" rezultātu sadeldēja līdz viena tālmetiena attālumam un 15 sekundes pirms beigām ieguva bumbu. Pie metiena gan viņiem tikt neizdevās, "Raptors" svinot otro panākumu sērijā.

Nākamā spēle komandām paredzēta piektdien.

Jau ziņots, ka pirmajā cīņā Porziņģis tika izraidīts no spēles, uzvaru gūstot "Clippers".

Cīņu par čempionu gredzeniem Orlando Disneja pasaules sporta kompleksā turpina 16 komandas. Pašlaik rit izslēgšanas turnīra pirmā kārta, kuras pārvarēšanai nepieciešamas četras uzvaras.