Porziņģis rezultatīvs «Mavericks» uzvarā, Bertāna un Pasečņika «Wizards» zaudējums

Latviešu basketbolists Kristaprs Porziņģis ar rezultatīvu sniegumu palīdzēja piektdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē Dalasas “Mavericks” gūt uzvaru pār Filadelfijas “76ers”, savukārt Dāvja Bertāna pārstāvētā Vašingtonas “Wizards” Toronto piedzīvoja zaudējumu, liecina organizatoru informācija.

“Mavericks” piektdien ar 117:98 uzvarēja Filadelfijas “76ers”. Porziņģis šajā spēlē laukumā pavadīja 37 minūtes un sešas sekundes, gūstot 22 punktus – viņš bija precīzs divos no sešiem tālmetieniem un astoņos no 13 divpunktus metieniem. Kristapa rēķinā arī 18 atlēkušās bumbas, viņš trīs reizes bloķēja pretinieku metienus, vienreiz pārtvēra bumbu, pieļāva divas kļūdas, tika pie trim personiskajām piezīmēm, un spēli liepājnieks noslēdza ar +/- rādītāju plus 15.

Rezultatīvākais dalasiešu rindās bija Tims Hārdvejs juniors ar 27 gūtiem punktiem, bet “76ers” rindās ar 33 punktiem izcēlās Žoels Embīds.

Porziņģa pārstāvētā vienība ar 19 uzvarām 28 spēlēs šobrīd NBA Rietumu konferencē ierindojas ceturtajā pozīcijā. “Mavericks” nākamo spēli aizvadīs svētdien, kad tiksies ar Toronto “Raptors”.

Tikmēr Dāvja Bertāna un Anžeja Pasečņika pārstāvētā Vašingtonas “Wizards” piektdien ar 118:122 zaudēja Toronto “Raptors”. Bertāns laukumā pavadīja 38 minūtes un trīs sekundes, gūdams desmit punktus – viņš realizēja divus no 12 tālmetieniem, vienu no trim divpunktu metieniem un abus soda metienus. Tāpat Dāvja rēķinā astoņas atlēkušās bumbas, trīs rezultatīvas piespēles, viena pārtverta bumba, trīs kļūdas un trīs noteikumu pārkāpumi, bet spēli viņš noslēdza ar +/- rādītāju plus trīs.

Tikmēr Pasečņiks laukumā bija 13 minūtes un 50 sekundes, taču šajā laikā nevienu metienu neizdarīja. Viņa rēķinā gan četras atlēkušās bumbas, viena rezultatīva piespēle, viena kļūda un divi noteikumu pārkāpumi, bet +/- rādītājs viņam mīnus desmit.

“Wizards” rindās ar rezultativitāti šajā spēlē izcēlās Bredlijs Bīls, gūstot 37 punktus, bet pretiniekiem ar 26 punktiem rezultatīvākais bija Kails Lourijs.

“Wizards” ar astoņām uzvarām 27 spēlēs ir Austrumu konferences 12. pozīcijā. Nākamo spēli latviešu pārstāvētā vienība aizvadīs sestdien pret Filadelfijas “76ers”.