Porziņģis: Grāmata «Brālis» ir mans stāsts

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Ņujorkas "Knicks" uzlecošā zvaigzne Kristaps Porziņģis pēc iepazīšanās ar Latvijā nule kā izdoto grāmatu "Brālis" uzsvēra, ka tas ir stāsts par viņu. Par Liepājas puiku, kurš no spēlēm pagalmā ir nonācis pasaules metropolē spēcīgākajā basketbola līgā.

"Tas ir mans stāsts," par klajā nākušo grāmatu sacīja Porziņģis, kurš ar izdevumu iepazinās Ņujorkā, kur gatavojas jaunajai NBA sezonai. 

Grāmatā par 21 gadu vecā Kristapa gaitām stāsta viņa vecākais brālis Jānis Porziņģis, kura teikto pierakstījis Armands Puče. Jānis Porziņģis atzina, ka sākotnēji par grāmatas rakstīšanas ieceri bijis noskaņots skeptiski, bet vēlāk jau melnraksts viņu pārliecinājis, ka izvēlēts pareizais ceļš. 

Basketbolā svarīgas ir prasmes laukumā, tomēr ar to vēl nekas nebeidzas, un Kristaps apzinās savu atbildību, sacīja viņa vecākais brālis. Viņš savu jaunāko brāli raksturoja kā varbūt ne augsti izglītotu, bet tajā pašā laikā inteliģentu personību. 

Grāmata ļauj iepazīt jaunieti, kurš nonācis līmenī, kur nav bijis neviens Latvijas sportists, kā arī iepazīstina ar pamatiem, kas basketbolistam deva spēku un ar mērķtiecīgu darbu ļāva pakāpties pasaules basketbola elitē, pastāstīja Puče. Viņš cer, ka Porziņģa fenomens Latvijā veicinās milzu grūdienu sporta veida attīstībā, kas ilgs vismaz vairākus gadu desmitus. Galvenā persona Porziņģa panākumos ir viņa mamma, kam ģimenes vīrieši var būt pateicīgi.

Pēc spožas debijas sezonas Kristaps gatavojas otrajai sezonai NBA, kur Ņujorkas "Knicks" ar viņu rēķinās kā nozīmīgu faktoru jauniem panākumiem. NBA jaunā sezona sāksies 25.oktobrī.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Basketbols
Sports
Jaunākie
Interesanti