Porziņģim blāvs sniegums «Mavericks» zaudējumā; Bertāns atgriežas ar vāju precizitāti

Kristapa Porziņģa pārstāvētā Dalasas "Mavericks" piektdien ar 101:120 piekāpās Jūtas "Jazz", piedzīvojot ceturto zaudējumu pēc kārtas, liecina Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) informācija. Savukārt citā spēlē Dāvja Bertāna pārstāvētā Vašingtonas "Wizards" ar100:116 zaudēja Atlantas "Hawks".

Porziņģis laukumā devās starta pieciniekā un spēlēja 24 minūtes (24:36). Šajā laikā liepājnieks sameta 11 punktus un izcīnīja deviņas bumbas zem groziem. Viņš trāpīja vienu no pieciem tālmetieniem, trīs no deviņiem divpunktu metieniem un divus no trim sodiņiem. Porziņģim esot laukumā, "Mavericks" guva par 18 mazāk, nekā pretinieki.

Rezultatīvākais Dalasas kreklā bija slovēnis Luka Dončičs ar 25 punktiem.

Jūtas vienībā 32 punktus sameta Bojans Bogdanovičs.

Savukārt citā spēlē ar katastrofālu precizitāti izcēlās Bertāns, kurš nerealizēja nevienu no sešiem tālmetieniem un vienīgo divpunktu metienu. Savu vienīgo punktu 25 minūtēs (25:04) rūjienietis guva no soda atzīmes, realizējot vienu no diviem metieniem. Bertāna kontā ar trīs atlēkušās bumbas un viena pārtverta bumba. Bertānam esot laukumā, komanda ielaida par 13 punktiem vairāk, nekā guva.

Bertānam šī bija pirmā spēle pēc pauzes. Jau ziņots, ka "Wizards" komanda janvārī izlaida sešas spēles, jo vienību bija skāris Covid-19.

Galvaspilsētas vienībai 26 punktus guva Bredlījs Bīls un Rasels Vestbruks.

Savukārt uzvarētajiem rezultatīvākais bija Trejs Jangs, kurš guva 41 punktu.

Sezonas kopvērtējumā "Mavericks" pēc zaudējumu sērijas ar astoņiem panākumiem 19 spēlēs atkritusi uz 13. vietu NBA Rietumu konferencē. Savukārt "Wizards" ar trim uzvarām un duci zaudējumiem ir pēdējā 15. vietā NBA Austrumu konferencē.

Nākamo spēli Dalasas komanda jau sestdien aizvadīs pret Fīniksas "Suns", savukārt dienu vēlāk "Wizards" uzņems Bruklinas "Nets".

NBA sezonā šogad katrai komandai paredzētas 72 regulārās sezonas spēles. Vēl arvien lielākā daļa spēles norit bez skatītāju klātbūtnes.