Porziņģim 14 punkti, «Wizards» piedzīvo sagrāvi; «Mavericks» bez Bertāna minimāli uzvar

Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) regulārās sezonas spēlē piektdien Kristapa Porziņģa pārstāvētā Vašingtonas "Wizards" savā laukumā ar 86:128 zaudēja Bruklinas "Nets". Savukārt Dalasas "Mavericks" bez Dāvja Bertāna ierindā ar 111:110 uzvarēja Toronto "Raptors", vēsta NBA.

Porziņģis spēlēja 25 minūtes un 41 sekundi. Liepājnieks guva 14 punktus, izcīnīja desmit atlēkušās bumbas un atdeva vienu rezultatīvu piespēli. Viņš trāpīja divus no četriem trejačiem, divus no septiņiem divpunktu metieniem un četrus no sešiem sodiņiem. Porziņģim esot laukumā, "Wizards" tika pie 17 punktu deficīta.

Porziņģim šis bija sezonas ceturtais "double-double".

Rezultatīvākais "Wizards" komandā ar 20 punktiem bija Bredlījs Bīls.

Tikmēr viesiem ar 28 punktiem izcēlās Kevins Durants.

Mača pirmajās divās ceturtdaļās Bruklinas komandai izdevās iekrāt 12 punktu pārvaru (69: 57), bet spēles otrajā puslaikā "Nets" bija pārāki ar 59:29.

Vašingtonas komandai šis bija ceturtais zaudējums pēdējās piecās spēlēs.

Citā spēlē Bertāns bija ārpus pieteikuma ceļgala iekaisuma dēļ.

Dalasas komandas uzvarā ar 35 punktiem izcēlās slovēnis Luka Dončičs.

Tikmēr "Raptors" rindās rezultatīvākais bija Odžijs Anunobijs, kurš guva 27 punktus.

Sezonas kopvērtējumā "Wizards" ar četrām uzvarām deviņās spēlēs ir devītajā vietā NBA Austrumu konferencē. Tikmēr "Mavericks" ar pieciem panākumiem astoņos mačos ir sestajā vietā NBA Rietumu konferencē.

Svētdien "Wizards" viesos spēlēs ar Memfisas "Grizzlies", bet dienu vēlāk "Mavericks" uzņems Bruklinas "Nets".