Porziņģa un Bertāna NBA vienības zaudē regulārās sezonas spēlēs

Latviešu basketbolists Kristaps Porziņģs sestdien aizvadīja rezultatīvu spēli, taču viņa pārstāvētā Vašingtonas "Wizards" ar 107:114 piekāpās Losandželosas "Clippers". Savukārt Dāvis Bertāns tika pie sev salīdzinoši liela spēles laika mačā, kurā Dalasas "Mavericks" ar 115:144 atzina Čikāgas "Bulls" pārākumu, liecina Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) informācija.

Porziņģis spēlēja 37 minūtes un 21 sekundi, kuru laikā guva 30 punktus, izcīnīja 15 atlēkušās bumbas, atdeva piecas rezultatīvas piespēles un bloķēja divus metienus. Liepājnieks trāpīja divus no četriem trejačiem, sešus no 16 divpunktu metieniem un 12 no 13 sodiņiem. Viņam esot laukumā "Wizards" guva sešiem punktiem vairāk, nekā pretinieki.

Porziņģa spēles spilgtākās epizodes

Rezultatīvākais "Wizards" komandā bija Kails Kuzma, kurš guva 35 punktus.

Uzvarētājiem ar 36 punktiem izcēlās Pols Džordžs.

Tikmēr Bertāns laukumā devās pēc maiņas, kopumā spēlējot 11minūtes un 25 sekundes. Rūjienietis sev atvēlētajā laikā guva piecus punktus, izcīnīja trīs atlēkušās bumbas un pārtvēra vienu pretinieku piespēli. Bertāns trāpīja vienu no četriem trejačiem un abus sodiņus. Viņam esot laukumā, "Mavericks" tika pie 15 punktu deficīta.

Dalasas komandā rezultatīvākais ar 27 punktiem bija Spensers Dinvidijs.

Uzvarētājiem Demārs Derozans atzīmējās ar 28 punktiem.

Sezonas kopvērtējumā "Mavericks" ar 13 uzvarām un tikpat zaudējumiem ir NBA Rietumu konferences 10. vietā. Savukārt "Wizards" ar 11 panākumiem 27 mačos atkāpušies uz Austrumu konferences 12. vietu.