Porziņģa un Bertāna klubiem neizdodas gūt uzvaras NBA spēlēs

Kristapa Porziņģa pārstāvētā Dalasas "Mavericks" otrdien turnīra tabulas kaimiņu cīņā ar 99:114 mājās piekāpās Losandželosas "Clippers", liecina Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) informācija. Savukārt Dāvja Bertāna pārstāvētā Vašingtonas "Wizards" Denverā ar 104:117 zaudēja "Nuggets". Porziņģis guva 15 punktus un izcīnīja 10 atlēkušās bumbas, bet Bertāns iekrāja 14 punktus.

Pamatpiecinieka spēlētājs Porziņģis otrajā spēlē pēc kārtas iekrāja dubultciparus divos rezultativitātes rādītājos. Kristaps 30 minūtēs (30:17) veica arī vienu rezultatīvu piespēli, divreiz pārtvēra bumbu un bloķēja vienu metienu. Viņš trāpīja trīs no astoņiem trīspunktu metieniem, vienu no pieciem divpunktu raidījumiem un četrus no astoņiem soda metieniem.

Kristaps Porziņģis spēlē pret Losandželosas "Clippers"

Porziņģis bija otrais rezultatīvākais uzvarētāju sastāvā, bet komandas līderis Luka Dončičs iekrāja 22 punktus, tiesa, netrāpot nevienu no astoņiem trīspunktniekiem. "Clippers" ar 28 punktiem izcēlās Kavai Lenards.

Piecu uzvaru sēriju pārtraukušais Dalasas klubs novembrī pēdējo spēli aizvadīs piektdien viesos pret Fīniksas "Suns".

Dāvis Bertāns spēlē pret Denveras "Nuggets"

Tikmēr Bertāns laukumā devās uz maiņu, 23 minūtēs (22:32) savāca piecas atlēkušās bumbas un bloķēja vienu metienu. Dāvis trāpīja trīs no astoņiem trīspunktu metieniem un piecus no septiņiem soda metieniem, bet viņa vienīgais divpunktnieks bija neprecīzs.

"Wizards" 21 punktu guva Džordans Makrī, turpretim "Nuggets" 20 punktus nodrošināja Džerami Grants. Vašingtonas komanda nākamajā spēlē jau trešdien Fīniksā dosies laukumā pret "Suns".