Pēc teicamas spēles Eirolīgā Dāvis Bertāns cer uz «Laboral Kutxa» stabilāku sniegumu

Dāvis Bertāns ceturtdien ar 19 punktu guvumu veicināja "Laboral Kutxa" uzvaru 102:83 mājās pār Milānas "Emporio Armani", un Latvijas basketbolists pēc Eirolīgā gūtā panākuma pauda cerību, ka viņa pārstāvētais Spānijas klubs turpmāk labu sniegumu spēs rādīt ne tikai epizodiski.

Vitorijas klubam ir problemātiski labi aizvadīt visas 40 spēles minūtes, taču komanda kā vienots veselums kļūt arvien labāka, par Bertāna teikto vēstīja turnīra rīkotāji. Arī spēlē pret "Emporio Armani" laukuma saimnieki ne visu cīņu aizvadīja vienlīdz labi, taču tas neliedza gūt uzvaru, atzina Bertāns. Savukārt, raksturojot savu teicamo metienu precizitāti, viņš teica, ka nav darījis neko īpašu.

"Metu tādus pašus metienus kā parasti. Šodien tos trāpīju, un tā ir visa atšķirība," paskaidroja Bertāns, kuram iepriekš gadījušās arī spēles ar vāju metienu precizitāti. "Mēs negūsim daudz uzvaru, ja labi spēlēsim tikai 20 minūtes," viņš piebilda.

Bertāns bija mača rezultatīvākais spēlētājs, turklāt laukumā pavadītajās 16 minūtēs trāpīja gandrīz visus metienus. Viņš trāpīja abus divpunktu metienus, visus trīs soda metienus un četrus no pieciem trīspunktniekiem.

Citā F grupas spēlē galvenā trenera Ainara Bagatska vadītais Krievijas klubs "Ņižņij Novgorod" viesos ar 95:103 pagarinājumā zaudēja līdervienībai Maskavas CSKA. Astoņu komandu grupā "Ņižņij Novgorod" ieņem 5.vietu ar divām uzvarām piecās spēlēs, bet "Laboral Kutxa" ar tādu pašu bilanci ierindojas sestajā pozīcijā.

Otrajā turnīra posmā 16 klubi ir sadalīti divās grupās, kur pēc divu apļu izspēles pa četrām komandām iekļūs ceturtdaļfinālos.