Pasečņiks rezultatīvākais «Wizards» zaudētā NBA spēlē, Porziņģa «Mavericks» uzvar

Ziemassvētku izskaņā ceturtdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlēs četru latviešu pārstāvētie klubi cīnījās mainīgām sekmēm, liecina NBA informācija. Individuāli vislabāk veicās Anžejam Pasečņikam, kurš ar 17 punktiem bija rezultatīvākais Vašingtonas "Wizards" sastāvā, bet viņa pārstāvētais klubs izbraukumā ar 102:132 zaudēja Detroitas "Pistons". Kristaps Porziņģis ieguldīja 13 punktus Dalasas "Mavericks" uzvarā 102:98 mājās pār Sanantonio "Spurs". Rodions Kurucs guva astoņus punktus viņa pārstāvētās Bruklinas "Nets" zaudējumā 82:94 Ņujorkas derbijā pret "Knicks".

Pasečņiks laukumā devās uz maiņu un 24 minūtēs (23:41) izcīnīja arī sešas atlēkušās bumbas, pārtvēra divas bumbas un veica vienu rezultatīvu piespēli. Anžejs trāpīja septiņus no 11 divpunktu metieniem un trīs no pieciem soda metieniem.

Anžejs Pasečņiks spēlē pret Detroitas "Pistons"

Dāvis Bertāns "Wizards" sastāvā laukumā vēl nedevās, jo turpina dziedēt kājas muskuļa savainojumu. "Pistons" uzvaru ar 22 punktiem veicināja Kristians Vuds.

Savukārt Dalasā Porziņģis 35 minūtēs (34:40) izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas, kā arī bloķēja vienu metienu, veica trīs rezultatīvas piespēles un vienreiz pārtvēra bumbu. Kristaps trāpīja trīs no astoņiem trīspunktu metieniem, vienu no septiņiem divpunktniekiem un divus no četriem soda metieniem.

Dalasas "Mavericks" - Sanantonio "Spurs" spēles epizodes

Rezultatīvākais "Mavericks" sastāvā ar 24 punktiem un 10 savāktām bumbām pie groziem bija pēc potītes savainojuma atlabušais Dalasas kluba līderis Luka Dončičs, bet Sanantonio komandā 21 punktu iekrāja Demars Derozans.

Kurucs spēlēja 19 minūtes (18:58) un izcīnīja trīs atlēkušās bumbas. Rodions iemeta abus savus trīspunktniekus un soda metienus, bet abus divpunktu metienus netrāpīja.

"Mavericks" nākamo spēli aizvadīs sestdien viesos pret Goldensteitas "Warriors". "Wizards" tajā pašā dienā mājās tiksies ar Ņujorkas "Knicks", bet Bruklinas klubs spēlēs Hjūstonā pret "Rockets".