Pasečņikam četri punkti «Wizards» zaudējumā, Bertāns vēl nespēlē

Vašingtonas „Wizards”, spēlējot bez savainotā Dāvja Bertāna, trešdien piedzīvoja zaudējumu Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) mačā pret Orlando „Magic” (101:122). „Wizards” rindās ar četriem punktiem atzīmējās Anžejs Pasečņiks, liecina NBA informācija.

Uz maiņu nākušais Pasečņiks laukumā pavadīja nepilnas 24 minūtes (23:49), kas ir otrs ilgākais spēles laiks spēlētāja karjerā. Metienu precizitāte šoreiz latvietim piekliboja – Pasečņiks trāpīja vien divus no septiņiem divu punktu metieniem, bet viņa vienīgais trejacis bija nesekmīgs. Viņa kontā arī desmit atlēkušās bumbas un trīs rezultatīvas piespēles. Jāatzīmē, ka, Pasečņikam esot laukumā, „Wizards” guva pa četriem punktiem vairāk, nekā ielaida, kas bija labākais +/- rādītājs komandā.

Galvaspilsētas kluba rindās šajā spēlē pēc savainojuma atgriezās Bredlijs Bīls, kurš bija rezultatīvākais komandā. Viņa kontā 27 punkti.

Uzvarētāju rindās ar 25 punktiem izcēlās Dīdžejs Augustīns, kamēr vēl 20 punktus un 12 atlēkušās bumbas pievienoja Nikola Vučevičs.

Vēl spēles viduspunktā „Magic” pārsvars bija tikai četri punkti (62:58), bet otrajā puslaikā viesi bija pārliecinoši labāki.

Vašingtonas komandas rindās vēl nespēlē Bertāns, jo viņš turpina dziedēt kājas muskuļa savainojumu. Tiek prognozēts, ka tuvākajā laikā rūjienietis varētu atgriezties laukumā.

Līdz šim 33 spēlēs „Wizards” tikuši pie 10 panākumiem, kas dod 13. vietu NBA Austrumu konferencē.

Nākamo spēli „Wizards” piektdien savā laukumā aizvadīs pret Portlendas „Trail Blazers”.