Pasečņika un Bertāna «Wizards» pārbaudes spēlē uzvara; Kuruca vienība piekāpjas čempioniem

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) pārbaudes spēlēs Dāvja Bertāna un Anžeja Pasečņika pārstāvētā Vašingtonas “Wizards” vienība piektdien ar 112:92 uzvarēja Filadelfijas “76ers”, bet Rodiona Kuruca Bruklinas “Nets” ar 107:123 piekāpās čempionvienībai Toronto “Raptors”, liecina organizatoru informācija.

Pasečņiks piektdien debitēja NBA, un savā debijas pārbaudes spēlē laukumā pavadīja 12 minūtes, gūstot četrus punktus. Anžejs  realizēja vienu no diviem divpunktu metieniem un abus soda metienus. Viņa rēķinā arī trīs atlēku[šās bumbas, viena rezultatīva piespēle, viena pārtverta bumba, divas kļūdas un trīs piezīmes. Spēli viņš noslēdza ar +/- rādītāju mīnus astoņi.

Savukārt Dāvis Bertāns uz laukuma pavadīja 21 minūti un guva astoņus punktus. Viņš realizēja divus no sešiem tālmetieniem un vienu no diviem divpunktu metieniem. Tāpat Dāvja rēķinā divas atlēkušās bumbas, viena rezultatīva piespēle, viena pārtverta bumba un +/- rādītājs +21, kas bija otrais labākais komandā.

Rezultatīvākais piektdienas mačā Vašingtonas vienības rindās bija Džordans Makrejs ar 17 punktiem, bet 15 punktus pievienoja Tomass Braients. “Wizards” pārbaudes spēļu ciklu ir noslēdzis ar trim uzvarām un diviem zaudējumiem.

Regulāro NBA sezonu “Wizards” sāks 23. oktobrī, kad tiksies ar Kristapa Porziņģa pārstāvēto Dalasas “Mavericks”.

Tikmēr “Nets” pēdējā pārbaudes spēlē piedzīvoja zaudējumu pret Toronto “Raptors”. Kurucs spēlēja 21 minūti un guva piecus punktus, realizējot vienu no trim tālmetieniem un vienu no trim divpunktu metieniem. Viņam arī sešas atlēkušās bumbas, viena pārtverta bumba, četras piezīmes, bet +/- rādītājs mīnus seši.

Regulāro NBA sezonu “Nets” sāks” 23. oktobrī, kad tiksies ar Minesotas “Timberwolves”. Aizvadītajās četrās pārbaudes spēlēs Kuruca pārstāvētajai vienībai piektdien bija pirmais zaudējums.