Ņujorkas komandas bez latviešiem piedzīvo zaudējumus NBA spēlēs

Pārsteidzoši veiksmīgi sezonu iesākušā Radiona Kuruca Bruklinas „Nets” piektdien ar 115:117 zaudēja Ņūorleānas „Pelicans” Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārās sezonas mačā. Kurucs spēlē nepiedalījās, jo turpina atgūties no potītes savainojuma. Citā mačā zaudējumu piedzīvoja traumētā Kristapa Porziņģa Ņujorkas „Knicks”, liecina NBA informācija.

Bruklinas komandā ar 24 punktiem izcēlās Diandželo Rasels. Viņa kontā arī piecas bumbas zem groziem un četras rezultatīvas piespēles.

Spēli veiksmīgāk iesāka „Pelicans”, taču puslaikā pārliecinošs pārsvars bija jau „Nets”. Arī teju visu pēdējo ceturksni vadības grožus turēja „Nets”, taču mača izskaņā uzvaru izdevās izraut mājiniekiem.

Pagājušajā nedēļā Kurucs guva potītes savainojumu, taču viņa atgriešanās laukumā tiek prognozēta drīz.

Kurucs savu NBA debiju aizvada negaidīti labi. Pirmajās trīs sezonas spēles latvietis vidēji laukumā pabija 14 minūtes, gūstot 8,7 punktus un izcīnot četras bumbas zem groziem.

Citā mačā „Knicks” savās mājās ar 100:128 piekāpās pēdējo divu gadu čempioniem Goldensteitas „Warriors”.

Uzvarētājiem pārliecinoši izcēlās Kevins Durants, kurš sameta 41 punktu, bet „Knicks” rindās rezultatīvākais ar 24 punktiem bija Tims Hārdevejs juniors.

Viens no komandas atslēgas spēlētājiem Porziņģis turpina atgūties no gada ievadā gūtā ceļgala saišu savainojuma. Liepājnieka atgriešanās tiek prognozēta ne ātrāk par ziemassvētkiem.

Kuruca „Nets” sezonas pirmajās piecās spēles tikusi pie diviem panākumiem, kas pašlaik dod 11. vietu NBA austrumu konferencē. Savukārt „Knicks” ar vienu panākumu sešos mačos šajā pat tabulā ieņem priekšpēdējo 14. vietu.