Ņujorkas «Knicks» bez Porziņģa turpina zaudēt

Ņujorkas „Knicks” vienība, kas sezonu turpina bez traumētā latviešu basketbolista Kristapa Porziņģa, svētdien ar 99:102 viesos piekāpās Sakramento „Kings”, piedzīvojot kārtējo zaudējumu Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārās sezonas mačā, liecina NBA informācija.

Šī „Knicks” bija ceturtā neveiksme pēc kārtas un 12. zaudējums pēdējo 13 spēļu laikā.

Ņujorkiešiem rezultatīvākais bija Tims Hārdevejs juniors, kurš sameta 24 punktus, kamēr Eness Kanters pievienoja 14 punktus un 16 atlēkušās bumbas.

Tikmēr „Kings” komandas sastāvā 22 punktus guva serbu basketbolists Bogdans Bogdanovičs.

Jau pirmajā ceturtdaļā laukuma saimnieki guva divpadsmit punktu pārsvaru, tomēr līdz spēles viduspunktam rezultāta starpība bija krietni sarukusi (46:51). Trešajā ceturksnī „Kings” pārsvars atkal turpināja augt, un pēdējās ceturtdaļās ievadā tas sasniedza jau 19 punktus. „Knicks” galotnē prata rezultātu izlīdzināt, tomēr pēdējo metienu grozā meta mājinieki, svinot panākumu mačā.

Jau ziņots, ka Porziņģis pēc veiktās ceļgala operācija laukumā varētu atgriezties gada beigās.

„Knicks” ar 24 uzvarām 64 spēlēs atrodas NBA Austrumu konferences 11. vietā.