«Latvijas Universitātes» un BK «Ogre» jauno sezonu sāk ar uzvaru

„Latvijas Universitātes” basketbola komanda trešdien pirmajā Latvijas Basketbola līgas (LBL) jaunās sezonas spēlē Valmierā ar 96:87 pārspēja vietējo „Valmiera/ORDO” vienību, liecina organizatoru informācija. Pie pirmā panākuma tika arī BK „Ogre”, kas savās mājās apspēlēja „VEF Rīga” basketbolistus.

(papildināts ar BK „Ogre” uzvaru pret „VEF Rīga”)

„Latvijas Universitātes” rindās rezultatīvākais ar 30 punktiem bija Linards Jaunzems, kura kontā arī četras atlēkušās un tikpat pārtverto bumbu. „Valmiera/Ordo” rezultatīvākais bija Viktors Iļjins, kurš sameta 24 punktus un izcīnīja piecas bumbas zem groziem.

Jau spēles sākumā mājinieki spēja gūt desmit punktu pārsvaru, ko saglabāja līdz pat otrās ceturtdaļas pirmajai pusei, tomēr neilgi pirms otrās ceturtdaļas beigām pirmo reizi vadībā izvirzījās „Latvijas Universitāte”. Līdz puslaika pārtraukumam „Valmiera/ORDO” spēja atgūt vadību, puslaikā esot vadībā ar 48:51.

Trešajā ceturtdaļā mājinieki ātri vien palielināja pārsvaru, tomēr pirms pēdējām desmit minūtēm jau atkal vadības grožus bija pārņēmusi „Latvijas Universitāte”. Visas pēdējās ceturtdaļas garumā vadībā atradās viesi, kas pakāpeniski audzēja savu pārsvaru.

Tikmēr BK „Ogre” ar 85:80 savās mājās pārspēja pagājušās sezonas čempionus „VEF Rīga”.

Mājinieku rindās rezultatīvākais bija Jānis Pozņaks ar 23 punktiem un sešām bumbā zem groziem. 17 punktus pievienoja Gints Antrops un Mārcis Vītols.

„VEF Rīga” komandās ar 13 punktim izcēlās Entvons Skots, kura kontā arī trīs rezultatīvas piespēles un atlēkušās bumbas.

Lai gan „VEF Rīga” bija pārsvars cīņā par atlēkušajām bumbā, mājinieki uzvaru nodrošināja ar augstu metienu precizitāti no spēles.

BK „Ogre” atradās vadībā lielāko daļu spēles laiku, tomēr pēdējās ceturtdaļas sākumā vadībā ar diviem punktiem pabija arī viesi.