Latvijas basketbolistes pagarinājumā zaudē Ķīnai pārbaudes spēlē

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem un 11 mēnešiem.

Priekšpēdējā pārbaudes spēlē pirms starta Eiropas čempionāta kvalifikācijā Latvijas sieviešu basketbola izlase piektdien Panevēžā ar 67:70 pagarinājumā zaudēja Ķīnas valstsvienībai, informēja Latvijas Basketbola savienība. Pēdējā pārbaudes spēle Latvijai paredzēta 4.jūnijā Kedaiņos pret mājiniecēm lietuvietēm.

Latvijas izlasē rezultatīvākā bija 11 punktus guvusī Zane Tamane, bet 10 punktu iekrāja Baiba Eglīte.

Pēc neveiksmīga spēles sākuma Latvijas izlase otrajā ceturtdaļā nonāca iedzinējos ar 5:27, taču līdz puslaika beigām sadeldēja pretinieču pārsvaru līdz astoņiem punktiem (34:26), savukārt pēdējās ceturtdaļas vidū jau bija ar četriem punktiem vadībā (59:55). Pamatlaiks noslēdzās neizšķirti 63:63, bet papildlaikā pārākas bija ķīnietes.

Iepriekš trijās pārbaudes spēlēs Rīgā galvenā trenera Ainara Zvirgzdiņa vadītās Latvijas basketbolistes guva uzvaras pār Grieķiju.

Pirmā spēle Eiropas čempionāta kvalifikācijā Latvijai paredzēta 8.jūnijā Rīgā pret Portugāli. Kvalifikācijas grupā Latvijas izlases pretinieces būs arī Itālija un Igaunija. Uz finālturnīru tiks grupas uzvarētājas un piecas no sešām otro vietu ieguvējām.