Sporta ziņas

PK 3 zvaigžņu posms pludmales volejbolā. Mārtiņš Pļaviņš

Sporta ziņas

Latvijas kausa izcīņas ceturtais posms enduro sprintā

Ungārijā sāksies Eiropas kausa izcīņa basketbolā 3x3

Latvijas 3x3 basketbolisti dodas uz Pasaules tūres posmu un Eiropas kausa izcīņu

Spraiga nedēļa gaida Latvijas 3x3 basketbolistus, kas Ungārijā startēs gan Pasaules tūres posmā, gan Eiropas kausa izcīņā, kas praktiski ir kontinenta čempionāts. Vīriešu komandā startējot Agnim Čavaram, Edgaram Krūmiņam, Kārlim Lasmanim un Naurim Miezim, Latvija ir favorītu pulkā.

Pirms diviem gadiem tieši Eiropas meistarsacīkstēs latvieši izcīnīja pirmo lielāko panākumu, uzvarot turnīrā. Miezis intervijā Latvijas Televīzijā sacīja, ka uzvara Eiropas čempionātā pacēla komandu jaunos augstumos. Arī šoreiz komanda ir labā fiziskā gatavībā un cer uz panākumiem.

Komandas turnīros Eiropā mēdz rādīt labāku sniegumu nekā Pasaules tūrē, kur sacensības nereti notiek eksotiskās un tālās valstīs, kurp ilgi jālido. Turpretim Eiropā viss ir tuvāk un ērtāk. Miezis atzīst, ka Eiropas čempionātā gūt panākumus ir grūtāk nekā pasaules čempionātā, kur tālie pārlidojumi ir smags pārbaudījums.

Vīriešiem Latvijas komanda sestdien Eiropas kausa grupas turnīrā cīnīsies ar Austrijas un Lietuvas basketbolistiem. Debrecenā debitēs Latvijas sieviešu komanda - Baibai Eglītei, Ievai Kūlītei, Kristīnai Petermanei un Lienei Stalidzānei grupā jāspēlē pret Baltkrieviju un Rumāniju. Pa divām labākajām grupu komandām tiks ceturtdaļfinālā.

Pirms Eiropas kausa izcīņas, kas risināsies sestdien un svētdien, Pasaules tūres posmu Debrecenā izspēlēs otrdien un trešdien.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Basketbols
Sports
Jaunākie
Interesanti