Sporta ziņas

Virves vilkšana

Sporta ziņas

Sieviešu basketbola izlase gatavojas

Latvijas 3x3 basketbolisti cīņai par olimpisko ceļazīmi gatavojas agros rīta treniņos

Tokijas spēļu programmā 2020.gadā debitēs arī 3x3 basketbols, kur labus panākumus guvuši Latvijas sportisti, arī šosezon trijos Pasaules tūres posmos iekļūstot trijniekā. Sarežģītajā turnīru grafikā treneris Raimonds Feldmanis spēj izplānot gan taktikas, gan fiziskos un metienu treniņus. Tas gan prasa daudz enerģijas – latvieši zālē ierodas jau sešos no rīta.

Olimpiskajam turnīram kvalificēsies tikai astoņas pasaulē labākās komandas. Pasaules rangā latvieši šobrīd ieņem 5.vietu, bet automātiski Tokijai kvalificēsies vien četras labākās izlases. Pārējām būs jāspēlē 20 komandu papildus kvalifikācijas turnīrā, un no šīs gaļas mašīnas latvieši grib izvairīties, tāpēc ranga punkti jāvāc jau no paša sezonas sākuma.

Latvijas 3x3 basketbola izlases spēlētājs Agnis Čavars intervijā Latvijas Televīzijai teica, ka vasarā ir pļaujas laiks un turnīri visu laiku seko viens otram. Spēlētāji gatavojas katram no tiem. 

Savukārt Latvijas 3x3 basketbola izlases treneris Raimonds Feldmanis pastāstīja, ka treniņos vairāk jāstrādā nevis sadarbību veidošanā, bet gan darbībām noteiktās spēles situācijās. Spēlētājiem arī jāspēj ar augstu pulsu saglabāt pienācīgu spēles kvalitāti un metienu precizitāti.

Latvijas izlasei nākamais Pasaules tūres posms būs Maskavā, bet pēc tā neilgi pirms Jāņu svinībām jāspēlē pasaules čempionātā Amsterdamā.

Saistītie raksti
Basketbols
Sports
Jaunākie
Interesanti