Kurucam seši punkti Bruklinas «Nets» zaudējumā pret «Hornets» NBA spēlē

Rodions Kurucs piektdien guva sešus punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, kurā viņa pārstāvētā Bruklinas "Nets" ar 112:123 mājās piekāpās Šarlotes "Hornets", liecina NBA informācija.

Kurucs laukumā devās uz maiņu, spēlēja 18 minūtes (17:59), izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, veica vienu rezultatīvu piespēli un pieļāva vienu kļūdu. Rodions trāpīja visus trīs savus divpunktu metienus, bet vienīgo trīspunktnieku nerealizēja.

Bruklinas komandā ar 22 punktiem izcēlās d'Andželo Rasels, bet "Hornets" rezultatīvākais ar 25 punktiem bija Kemba Volkers. Pēc īkšķa savainojuma "Nets" sastāvā atgriezās Spensers Dinvidijs, kurš iekrāja 15 punktus.

"Nets" galvenais treneris Kenijs Atkinsons pēc neveiksmes kritizēja komandas darbību aizsardzībā, norādot, ka otrajā spēlē pēc kārtas pirmajā puslaikā tika ielaisti 68 punkti.

Bruklinas klubs ar 32 uzvarām 64 spēlēs ieņem 6.vietu Austrumu konferencē, turpinot cīņu par dalību izslēgšanas turnīrā. Nākamo spēli "Nets" aizvadīs jau sestdien viesos pret Maiami "Heat".