Kurucam deviņi punkti «Nets» zaudētā spēlē; Pasečņiks pa grozu nemet

Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) spēlēs trešdien zaudējumus guva gan Rodiona Kuruca, gan Anžeja Pasečņika pārstāvētās vienības. Kurca Bruklinas "Nets" ar 115:149 piekāpās Bostonas "Celtics", savukārt Vašingtonas "Wizards" ar 98:107 atzina Filadelfijas "76ers" pārākumu, liecina NBA informācija.

Kurucs laukumā devās pēc nomaiņas, kopumā spēlējot 12 minūtes (12:04). Sev atvēlētajā laikā viņš sameta deviņus punktus, izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, atdeva divas rezultatīvas piespēles un pārtvēra vienu pretinieku bumbu. Kurucs bija precīzs divos trīspunktu raidījumos un vienā no tuvākas distances. No soda līnijas latvietis trāpīja vienu no diviem metieniem.

Rezultatīvākais "Nets" rindās bija uz maiņu nākušais Džeremaja Martins, kurš atzīmējās ar 20 punktiem.

Tikmēr citā mačā Pasečņiks spēlēja septiņas minūtes (7:36), kuru laikā guva divas atlēkušās bumbas. Sev atvēlētajā laikā Pasečņiks  pa grozu nemeta.

Sezonas kopvērtējumā "Nets" ar 32 uzvarām 68 spēlēs ieņem septīto vietu NBA austrumu konferencē, kamēr "Wizards" pēc kārtējās neveiksmes atkrituši uz desmito pozīciju, atpaliekot no Šarlotes "Hornets", kas pēc sezonas atsākšanās nemaz nespēlē.

Orlando esošajā izklaides parkā sezonu turpina 22 vienības, no kurām 16 iekļūs izslēgšanas turnīrā.