Kurucam ceļgala sasituma dēļ mazs spēles laiks Bruklinas «Nets» svarīgā uzvarā

Rodiona Kuruca pārstāvētā Bruklinas "Nets" sestdien mājās ar 110:96 uzveica Bostonas "Celtics" un nostiprināja izredzes uz dalību izslēgšanas turnīrā, liecina Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) informācija. Latvijas basketbolists gan spēlēja tikai sešas minūtes, jo pirmajā puslaikā sasita ceļgalu.

Kurucs laukumā devās pamatsastāvā, guva divus punktus, realizējot savu vienīgo divpunktu metienu, un izcīnīja vienu atlēkušo bumbu. Jau pirmās ceturtdaļas vidū Kurucs sadursmē ar pretinieku traumēja labo ceļgalu un laukumā vairs neatgriezās, bet viņa savainojumu neuzskata par nopietnu.

Uzvarētājiem rezultatīvākais bija d'Andželo Rasels, kurš guva 29 punktus un veica 10 rezultatīvas piespēles, bet 15 punktus pievienoja Kariss Leverts. "Celtics" ar 19 punktiem izcēlās Gordons Heivords.

"Nets" ar 39 uzvarām 77 spēlēs ieņem 7.vietu Austrumu konferencē, arvien turpinot cīņu par dalību izslēgšanas turnīrā. Līdz regulārās sezonas beigām komandai atlikušas vēl piecas spēles, no kurām nākamā būs pirmdien savā laukumā pret Austrumu konferences līderiem Milvoki "Bucks".

Nedodoties laukumā, par izslēgšanas turnīra dalībnieci sestdien kļuva Dāvja Bertāna pārstāvētā Sanantonio "Spurs", kam vietu Rietumu konferences astoņniekā garantēja Hjūstonas "Rockets" uzvara 119:108 pār Sakramento "Kings".