«Knicks» spēles noslēgumā izlaiž no rokām uzvaru pār «Hawks»

Latviešu basketbola zvaigznes Kristapa Porziņģa pārstāvētā Ņujorkas "Knicks" vienība svētdien saspringtā cīņā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē ar 99:96 piekāpās Atlantas "Hawks", liecina organizatoru informācija.

Spēle ritēja ar mainīgiem panākumiem, taču lielu pārsvaru neizdevās gūt nevienai no komandai. Līdz ceturtās ceturtdaļas priekšpēdējai minūtei vadībā gan bija ņujorkieši, taču pašā spēles izskaņā zaudēja starpību un nonāca iedzinējos, vairs nespējot izlīdzināt spēles gaitu.

Porziņģis laukumā pavadīja 32 minūtes un 21 sekundi, izceļoties ar 22 punktiem. Viņš trāpīja divus no sešiem tālmetieniem, septiņus no 14 divpunktu metieniem un realizēja divus no pieciem soda metieniem. Kristapa rēķinā arī astoņas atlēkušās bumbas pieci bloķēti metieni, četras pārtverts bumbas, divas kļūdas un četras piezīmes. Tik un tā Porziņģis ar savu sniegumu bija rezultatīvākais savā komandā. 14 punktus pievienoja Trejs Bērks, bet 11 – Kails O’Kvīns.

Savukārt "Hawks" rindās izcēlās Kents Beizmors, gūdams 19 punktus.

Šobrīd "Knicks" ar 23 uzvarām 54 spēlēs ierindojas NBA Austrumu konferences 11. pozīcijā, savukārt "Hawks" ar ar 16 uzvarām ir konferences priekšpēdējā jeb 14. pozīcijā.

Nākamo spēli liepājnieka pārstāvētā komanda aizvadīs otrdien, kad cīnīsies par uzvaru spēlē pret Milvoki "Bucks".