Dāvja Bertāna «Laboral Kutxa» Eirolīgā zaudē Maskavas CSKA basketbolistiem

Latvijas basketbolista Dāvja Bertāna pārstāvētais Spānijas klubs "Laboral Kutxa" ceturtdien izbraukumā Krievijā ar 90:99 zaudēja Maskavas CSKA basketbolistiem Eirolīgas otrās grupu kārtas spēlē, liecina organizatoru informācija.

Bertāns F grupas spēlē ar pieticīgu metienu precizitāti iekrāja deviņus punktus un izcīnīja trīs atlēkušās bumbas. Laukumā Bertāns bija 29 minūtes (28:59), trāpīja divus no septiņiem divpunktu metieniem, vienu no deviņiem trīspunktniekiem un abus soda metienus.

Jāņa Blūma pārstāvētais Grieķijas klubs "Panathinaikos" otrās kārtas spēli E grupā aizvadīs piektdien izbraukumā pret "Barcelona". Savukārt galvenā trenera Ainara Bagatska vadītais Krievijas klubs "Ņižņij Novgorod" uzņems Turcijas "Fenerbahce" basketbolistus.

Otrajā turnīra posmā 16 klubi ir sadalīti divās grupās, kur pēc divu apļu izspēles pa četrām komandām iekļūs ceturtdaļfinālos.