Dāvim Bertānam un Blūmam pieticīgs ieguldījums klubu uzvarās basketbola Eirolīgā

Dāvja Bertāna un Jāņa Blūma klubi piektdien mājas spēlēs guva uzvaras basketbola Eirolīgā, taču abu latviešu ieguldījums panākumos bija pieticīgs, liecina organizatoru informācija. Bertāna pārstāvētais "Laboral Kutxa" divu Spānijas klubu cīņā ar 79:74 pieveica Malagas "Unicaja", savukārt Blūma Atēnu "Panathinaikos" ar 74:69 pārspēja Belgradas "Crvena Zvezda".

Bertāns F grupas spēlē laukumā bija 16 minūtes (15:34) un guva četrus punktus. Viņš trāpīja abus divpunktu metienus, bet visi pieci trīspunktnieki bija neprecīzi.

Savukārt Blūms E grupas spēlē laukumā pavadīja četras minūtes (4:01) un punktus neguva, netrāpot savu vienīgo trīspunktu metienu.

Citā F grupas spēlē galvenā trenera Ainara Bagatska vadītais Krievijas klubs "Ņižņij Novgorod" ceturtdien mājās ar 82:91 zaudēja Grieķijas "Olympiacos" basketbolistiem.

Otrās grupu kārtas turnīra tabulā "Panathinaikos" pakāpās uz 2.vietu ar piecām uzvarām septiņās spēlēs. F grupā "Laboral Kutxa" ir trīs uzvaras un četri zaudējumi, kas klubu ierindo 5.vietā astoņu komandu konkurencē. Par vienu uzvaru mazāk ir "Ņižņij Novgorod", kas ierindojas vienu pozīciju zemāk.

Turnīra otrajā posmā 16 klubi ir sadalīti divās grupās, kur pēc divu apļu izspēles pa četrām komandām iekļūs ceturtdaļfinālos.