Dalasas «Mavericks» bez Porziņģa un Dončiča zaudē «Hawks», Kurucam minimāls spēles laiks «Nets» uzvarā

Latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis nepiedalījās sestdienas Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, kurā viņa pārstāvētā Dalasas "Mavericks" viesos ar 107:111 mača izskaņā zaudēja uz papīra daudz vājākajai Atlantas "Hawks". Citā spēlē Rodions Kurucs pēc ilgākas pauzes atgriezās NBA laukumā, tiesa latvietis spēlēja vien trīs minūtes. Bruklinas "Nets" šajā mačā ar 115:86 pieveica Šarlotes "Hornets", liecina NBA informācija.

"Mavericks" spēli aizvadīja bez Porziņģa un komandas rezultatīvākā spēlētāja Luka Dončiča.

Teju visas spēles garumā dominēja viesi, tomēr mača pēdējā ceturtdaļā 13 punktu deficītu spēja sadeldēt "Hawks", kas pēdējās minūtēs nodrošināja uzvaru.

Rezultatīvākais Dalasas vienībā ar 33 punktiem bija Tims Hārdavejs juniors.

Savukārt citā spēlē Kurucs spēlēja trīs minūtes un deviņas sekundes, kuru laikā punktus neguva. Latvietis izcīnīja trīs atlēkušās bumbas un vienu reizi tika bloķēts. Viņa vienīgais metiens no spēles lidoja mērķim secen. Kurucam esot laukumā, "Nets" guva par astoņiem punktiem vairāk nekā ielaida.

Kurucam šī bija pirmā spēle kopš 5. februāra.

Sezonas kopvērtējumā "Mavericks" ar 34 uzvarām un 23 zaudējumiem ir septītajā vietā NBA Rietumu konferencē. Šādu pašu pozīciju Austrumu konferencē ieņem "Nets", kas 55 spēlēs uzvarējusi 26 reizes.

Nākamo spēli pirmdien "Nets" aizvadīs pret pozīciju zemāk esošo Orlando "Magic", bet  "Mavericks" uzņems Minesotas "Timberwolves".