Dairim pirmie punkti NBA, Dāvja komandai uzvara, Kuruca «Nets» zaudējums

Sestdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlēs Dairis Bertāns guva pirmos punktus pasaules spēcīgākajā līgā, Dāvis Bertāns ar septiņiem punktiem palīdzēja kaldināt Sanantonio “Spurs” uzvaru pār Portlendas “Trail Blazers”, bet Rodiona Kuruca gūtie astoņi punkti neglāba Bruklinas “Nets” no zaudējuma.

Dairis Bertāns sestdien guva trīs punktus Ņūorleānas “Pelicans” rindās, taču komanda ar 136:138 piekāpās Fīniksas “Suns”. Dairis laukumā pavadīja desmit minūtes un 34 sekundes, precīzi grozā raidot vienu no diviem tālmetieniem, bet vienīgais divpunktu metiens mērķi nesasniedza. Viņa rēķinā arī viena rezultatīva piespēle un spēli viņš noslēdza ar +/- rādītāju plus trīs.

Tikmēr rezultatīvākais “Pelicans” rindās bija Džuliuss Rendls, kurš sameta 21 punktu un savāca 11 atlēkušās bumbas. “Suns” ar 40 punktiem izcēlās Devins Bukers.

“Pelicans” 72 spēlēs iekrājis 30 uzvaras un NBA Rietumu konferencē ir 12. vietā. Nākamo spēli Daira Bertāna pārstāvētā vienība aizvadīs pirmdien, viesojoties pie Kristapa Porziņa komandas Dalasas “Mavericks”.

Dāvja Bertāna pārstāvētā Sanantonio “Spurs” ar 108:103 uzveica Portlendas “Trail Blazers”. Dāvis laukumā bija 19 minūtes un 42 sekundes, realizējot vienu no trim tālmetieniem un visus četrus soda metienus. Viņa rēķinā arī piecas atlēkušās bumbas un divas rezultatīvas piespēles, bet spēli viņš noslēdza ar +/- rādītāju plus 17, kas bija labākais rādītājs komandā.

“Spurs” sastāvā ar 21 punktu rezultatīvākais bija Demars Derouzans, bet “Trail Blazers” ar 34 punktiem izcēlās Damjans Lilards.

“Spurs” 70 spēlēs izcīnījis 41 uzvaru un Rietumu konferencē ir sestajā pozīcijā. Nākamo spēli Dāvja komanda aizvadīs pirmdien, uzņemot Goldensteitas “Warriors”.

Rodiona Kuruca pārstāvētā Bruklinas “Nets” sestdien ar 98:114 piekāpās Jūtas “Jazz”. Rodions nospēlēja 16 minūtes un 40 sekundes, realizējot divus no trim tālmetieniem un vienīgo divpunktu metienu. Viņam arī trīs atlēkušās bumbas, viena rezultatīva piespēle, viens bloķēts metiens un četri noteikumu pārkāpumi, bet +/- rādītājs mīnus trīs.

Šajā duelī “Nets” rindās ar rezultativitāti izcēlās Spensers Dinvidijs ar 22 punktiem, bet “Jazz” 24 sameta Donovans Mičels.

“Nets” ar 36 uzvarām 71 spēlē ir Austrumu konferences septītajā vietā. Nākamo spēli Kuruca pārstāvētā komanda aizvadīs pirmdien, tiekoties ar Losandželosas “Clippers”.