Bertāns un Kurucs samet pa ducim zaudētās NBA spēlēs

Dāvja Bertāna un Anžeja Pasečņika pārstāvētā Vašingtonas „Wizards” svētdien rezultatīvā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā ar 133:152 piekāpās Atlantas „Hawks”. Savukārt citā mačā Rodions Kurucs un Bruklinas „Nets” atzina Ņujorkas „Knicks” pārākumu (97:110), liecina NBA informācija.

Bertāns spēlēja nepilnas 33 minūtes (32:41), kuru laikā ar zemu precizitāti guva 12 punktus, izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, atdeva trīs rezultatīvas piespēles, pārtvēra trīs pretinieku bumbas un bloķēja vienu metienu. Rūjienietis precīzi meta divus no deviņiem tālmetieniem, savukārt no tuvākas distances mērķi sasniedza viens no trim raidījumiem. No soda metienu līnijas viņš nekļūdīgi izpildīja četrus metienus.

Tikmēr Pasečņiks 15 minūtēs (15:19) iekrāja piecus punktus, divas atlēkušās bumbas un divus blokus. Viņš trāpīja abus metienus no spēles, kā arī vienu no diviem soda metieniem.

Rezultatīvākais „Wizrads” rindās bija Bredlījs Bīls, kurš guva 40 punktus. Uzvarētājiem Trejs Jangs sameta 45 punktus.

Savukārt citā mačā Rodions Kurucs spēlēja 21 minūti (21:28), kurās guva 12 punktus, izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, atdeva divas rezultatīvas piespēles, kā arī pārtvēra divas pretinieku bumbas. Kurucs izpildīja četrus tālmetienus, no kuriem divi krita cauri tīkliņam, tāpat viņš trāpīja trīs no pieciem divpunktu metieniem.

Bruklinas „Nets” 45 spēlēs šosezon uzvarējuši 19 reizes, kas pašlaik dod 8. vietu NBA Austrumu konferencē. Savukārt „Wizards” ar 15 uzvarām ir trīs pozīcijas zemāk.

Nākamo spēli otrdien viesos „Wizards” aizvadīs pret spēcīgo Milvoki „Bucks”. Savukārt „Nets” dienu vēlāk spēkosies ar Detroitas „Pistons”.