Bertāns trāpa četrus tālmetienus un palīdz kaldināt «Wizards» uzvaru

Latvijas basketbolista Dāvja Bertāna pārstāvētā Vašingtonas “Wizards” Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē trešdien ar 140:132 uzvarēja Fīniksas “Sun”, savukārt cēsinieka Rodiona Kuruca Bruklinas “Nets” piedzīvoja zaudējumu ar 110:121 Bostonas “Celtics”, liecina organizatoru informācija.

Dāvis Bertāns šajā uzvarā laukumā pavadīja 27 minūtes un 23 sekundes, gūstot 16 punktus – viņš realizēja četrus no astoņiem tālmetieniem, vienīgo divpunktu metienu un abus soda metienus. Dāvja rēķinā arī četras atlēkušās bumbas, trīs rezultatīvas piespēles, bloķēts metiens, trīs piezīmes, viena kļūda. Bertāns noslēdza spēli ar +/- rādītāju plus trīs.

Rezultatīvākais “Wizards” rindās ar 35 punktiem bija Bredlijs Bīls, Tomass Braients pievienoja 23 punktus, bet Išmaels Smits – 21 punktu. Tikmēr “Suns” rindās ar 27 punktiem izcēlās Devins Bukers.

Nākamo spēli Bertāna pārstāvētā komanda aizvadīs piektdien, tiekoties ar Losandželosas “Lakers”. “Wizards” šobrīd ar sešām uzvarām 16 spēlēs ierindojas NBA Austrumu konferences devītajā pozīcijā.

Tikmēr Kurucs “Nets” zaudējumā laukumā pavadīja vienu minūti un 27 sekundes, realizējot savu vienīgo divpunktu metienu. Rodiona rēķinā gan arī viena pārtverta bumba un viena kļūda, bet spēli viņš noslēdza ar +/- rādītāju plus divi.

“Nets” rindās ar 22 punktiem izcēlās Gerets Templs, bet “Celtics” sastāvā ar 39 punktiem zibeņoja Kemba Volkers.

“Nets” šobrīd ar deviņām uzvarām 18 spēlēs ir NBA Austrumu konferences tabulā septītajā vietā. Nākamo spēli Kuruca pārstāvētā vienība aizvadīs 1. decembrī, tiekoties ar Maiami “Heat”.