Bertānam pieticīgs spēles laiks komandas trešajā zaudējumā pēc kārtas

Latvijas basketbolista Dāvja Bertāna pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Sanantonio „Spurs” ceturtdien viesos ar 111:116 piekāpās Losandželosas „Clippers”, liecina NBA informācija. „Spurs” šī bija trešā neveiksme pēc kārtas.

Bertāns šajā mačā spēlēja vien divas ar pusi minūtes. Latvietis punktus neguva, aizmetot garām abus trīspunktu metienus.

Viesiem rezultatīvākais ar 34 punktiem bija Demars Derouzens, savukārt uzvarētāju labā 23 punktus sameta Lū Viljams.

Teju visu spēles gaitu vadībā atradās mājinieki, taču nedaudz vairāk nekā minūti pirms mača beigām „Spurs” rezultātu izlīdzināja, tomēr pie panākuma tiekot „Clippers”.

„Spurs” pēc triju neveiksmju sērijas ar septiņiem panākumiem divreiz vairāk mačos ir NBA Rietumu konferences desmitajā vietā.

Nākamajā mačā „Spurs” savā laukumā svētdien uzņems pēdējo divu gadu čempionvienību Goldensteitas „Warriors”.