Bertānam deviņi punkti «Wizards» uzvarā; panākumu gūst arī Kuruca «Nets»

Latviešu basketbolista Dāvja Bertāna pārstāvētā Vašingtonas „Wizards” pirmdien ar 115:99 pieveica Detroitas „Pistons”, liecina Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) informācija. Bertāns šajā mačā izcēlās ar deviņiem gūtiem punktiem. Pie panākuma tika arī Bruklinas „Nets”, kas ar 135:125 pārspēja Ņūorleānas „Pelicans”. Kurucs šajā mačā punktus neguva.

Bertāns laukumā nāca uz maiņu, kopumā spēlējot 22 minūtes un 14 sekundes. Sev atvēlētajā laikā viņš izpildīja sešus tālmetienus, no kuriem puse bija sekmīga. Viņa vienīgais metiens no tuvākas distances lidoja grozam secen. Rūjienietis atzīmējās arī ar vienu atlēkušo bumbu, vienu bloku un vienu pārķertu bumbu.

Uzvarētājiem rezultatīvākais bija Bredlijs Bīls, kurš sameta 22 punktus.

Lielāko daļu spēles laika vadībā atradās Vašingtonas komanda. Pirms puslaika beigām „Pistons” rezultāta starpību strauji sadeldēja, taču atspēlēties viņiem neizdevās.

Tikmēr citā mačā Kurucs spēlēja septiņas minūtes un piecas sekundes. Komandas uzvarā latvietis punktus neguva, tomēr izcīnīja divas atlēkušās bumbas un pārķēra vienu pretinieku piespēli.  Savu vienīgo metienu no spēles Kurucs netrāpīja, tomēr, viņam esot laukumā, „Nets” guva pa diviem punktiem vairāk, nekā ielaida.

„Nets” rindās ar 39 punktiem izcēlās Kairijs Ērvings. Viņa kontā arī četras bumbas zem groziem un deviņas rezultatīvas piespēles.

Tikmēr „Pelicans” spēlētājs Brendons Ingrems sameta 40 punktus.

Jau pirmajā puslaikā „Nets” iekrāja 17 punktu pārsvaru. Otrajā spēles daļā „Pelicans” uzsāka pakaļdzīšanos, taču panākt pretinieku viņiem neizdevās.

Bruklinas „Nets” šī bija trešā uzvara septiņās spēlēs, kas pašlaik dod astoto vietu NBA Austrumu konferencē.

Savukārt „Wizards” sešās spēlēs izcīnījuši tikai divus panākumus, kas dod 13. pozīciju austrumos.