Bertāna Sanantonio «Spurs» NBA sezonu noslēdz ar zaudējumu «Warriors»

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) sezona otrdien noslēdzās Dāvja Bertāna pārstāvētajai Sanantonio "Spurs", kas viesos ar 91:99 zaudēja pašreizējiem čempioniem Goldensteitas "Warriors", liecina NBA informācija. Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijā līdz četrām uzvarām "Warriors" bija pārāki ar 4:1.

Bertāns sērijas noslēguma spēlē laukumā bija 15 minūtes, pēdējā ceturtdaļā guva trīs punktus, kā arī viņa rēķinā bija divas izcīnītas atlēkušās bumbas, trīs rezultatīvas piespēles un viena pārtverta bumba. Dāvis trāpīja vienu no trim trīspunktu metieniem, bumbu grozā raidot pāris minūtes pirms beigu svilpes.

Uzvarētājiem Kevins Durants guva 25 punktus, bet Dreimonds Grīns iekrāja 17 punktus un izcīnīja 19 atlēkušās bumbas. Sanantonio komandā Lamarkuss Oldridžs guva 30 punktu un izcīnīja 12 atlēkušās bumbas. "Spurs" spēja sarūpēt spraigu mača galotni, 57 sekundes pirms spēles beigām pietuvojoties līdz 91:93. Tomēr izskaņā pārāki bija "Warriors" basketbolisti, un notikumu gaitu par labu "Spurs" neizdevās pavērst arī Bertānam, kurš 23 sekundes pirms beigu svilpes netrāpīja trīspunktnieku, kad viņa komanda bija zaudētājos ar 91:97.

Trīs pēdējās spēles Sanantonio komanda iztika bez sava galvenā trenera Grega Popoviča, kurš nebija kopā ar komandu sievas nāves dēļ. "Spurs" basketbolistus vadīja viņa palīgs Etore Mesina.

KONTEKSTS:

Pa astoņām labākajām divu konferenču komandām sezonu turpina izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā. Sanantonio klubs izslēgšanas turnīrā piedalījās 21. sezonu pēc kārtas.