Bertāna rezultatīvo sniegumu aptur savainojums, «Wizards» gūst pirmo uzvaru izslēgšanas turnīrā

Dāvja Bertāna pārstāvētā Vašingtonas "Wizards", kas atrodas viena zaudējuma attālumā no sezonas beigām, pirmdien ar 122:114 pieveica spēcīgo Filadelfijas "76ers", gūstot šogad pirmo uzvaru izslēgšanas turnīrā, liecina Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) informācija. Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts ir 3-1 "76ers" labā.

Bertāns, kurš spēli uzsāka pamatsastāvā, laukumā pavadīja 23 minūtes (23:02). Rūjienietis aizvadīja rezultatīvu spēli, gūstot 15 punktus, izcīnot četras atlēkušās bumbas un bloķējot vienu metienu. Viņš trāpīja trīs no sešiem trejačiem, vienīgo divpunktu metienu un visus četrus sodiņus. Bertānam esot laukumā, "Wizards" guva par diviem punktiem vairāk, nekā pretinieki.

Bertāns bija rezultatīvs spēles ievadā, jau pirmajā ceturtdaļā sametot duci punktu.

Tomēr latviešu basketbolists spēles gaitā iedzīvojās kājas ikra muskuļa savainojumā. Arī sezonas gaitā viņš saskārās ar šo traumu.

Rezultatīvākais uzvarētajiem ar 27 punktiem bija Bredlījs Bīls. Vēl 19 punktus, 21 atlēkušos bumbu un 14 rezultatīvas piespēles pievienoja Rasels Vestbruks.

Filadelfijas rindās ar 21 punktu izcēlās Tobiass Heriss.

Piektā komandu savstarpējā spēle risināsies Filadelfijā, komandām spēkojoties trešdien.

Jau ziņots, ka "Wizards" regulāro sezonu noslēdza kā astotā Austrumu konferences labākā vienība, vietu izslēgšanas turnīra garantējot kvalifikācijas spēlēs.

Izslēgšanas turnīra Latviju pārstāv arī Kristaps Porziņģis, kura Dalasas "Mavericks", kas pirmajā "play-off" kārtā pašlaik neizšķirti (2-2) cīnās ar Losandželosas "Clippers".

Izslēgšanas turnīrā tradicionāli piedalās katras konferences astoņas spēcīgākās komandas. Katrā kārtā vienības spēlē līdz kādas komandas četrām uzvarām.