Basketbolists Timma ar 13 punktiem debitē NBA G līgā

Latvijas basketbolists Jānis Timma otrdien piedzīvoja debiju Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) G līgas spēlē, kurā viņa pārstāvētā Leiklendas "Magic" ar 104:118 zaudēja Detroitas "Motor City Cruise", liecina organizatoru informācija.

Timma spēli uzsāka starta pieciniekā un laukumā kopumā pabija 37 minūtes. Latvietis guva 13 punktus, izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas, atdeva divas rezultatīvas piespēles, pārtvēra vienu pretinieku bumbu un bloķēja divus metienus. Viņš realizēja trīs no 12 tālmetieniem un divus no trim divpunktu metieniem. Timmam esot laukumā, "Magic" guva par sešiem punktiem mazāk nekā pretinieki.

Spēles spilgtākie momenti

Rezultatīvākais "Magic" komandā ar 20 punktiem bija Džefs Doutins.

Tikmēr uzvarētajiem Luka Garza un Sabens Lī katrs sameta pa 23 punktiem.

Leiklendas "Magic" ar divām uzvarām 12 spēlēs ieņem Austrumu konferences 15. vietu.

Jau ziņots, ka starpsezonu pārtraukumā Timma aizvadīja vairākas spēles NBA vasaras līgā, taču līgums ar pamatvienību latvietim netika piedāvāts.

Timma ar 60. numuru tika draftēts 2013. gadā, kad viņu izraudzījās Memfisas "Grizzlies". Divus gadus vēlāk tiesības uz latvieti ieguva Orlando "Magic".