Ar pieticīgu Bertāna spēles laiku «Spurs» neizdodas turpināt uzvaru sēriju

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienība Sanantonio „Spurs” ar Dāvi Bertānu ierindā svētdien viesos pārtrauca sešu uzvarētu spēļu sēriju, piekāpjoties Milvoki „Bucks” ar 103:106, liecina NBA informācija.

Latvietis laukumā pabija vien minūti un 22 sekundes, kuru laikā metienus pa grozu neveica. Viņa kontā viena atlēkusī bumba.

„Spurs” rindās atkal rezultatīvākais bija Lemarkuss Oldrdžs, kurš sameta 34 punktus. 22 punktus un 13 bumbas zem groziem pievienoja Pau Gazols.

Mājiniekiem 25 punktus sameta grieķis Jannis Adetokunbo, kuram arī 10 atlēkušās bumbas, bet par diviem punktiem mazāk bija Ērikam Bledso.

Spēles ievads labāk padevās mājiniekiem, kas spēja gūt 12 punktu pārsvaru. Otrajā ceturtdaļā „Spurs”, komandai bija izdevies atspēlēties un pat izvirzīties vadībā, tomēr spēlēs vidus punktā abām komandām bija vienādas izredzes (47:47). Trešajā ceturtdaļā ievērojami pārāki bija „Bucks” basketbolisti. Pēdējā spēles nogrieznī viesi prata samazināt deficītu, tomēr izlīdzināt rezultātu viņiem neizdevās.